![]() |
salut!
am si eu o intrebare :care masina este mai buna dintre bmw316i 16 si renault laguna1,motor 18,anul de fabricatie 1994 amandoua?
|
Re: salut!
BMW man....
ce user ai :)) :)) |
Re: salut!
Clar, BMW!
|
Re: salut!
BMW e mai bun detasat
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:53. |
- Copyright 2026 4Tuning