Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Galati / Braila (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila.html)
-   -   salut am o problema q honda mea cine ma ajuta (https://forum.4tuning.ro/42-galati-braila/155348-salut-problema-q-honda-mea-ajuta.html)

tzony 24-11-09 22:21

salut am o problema q honda mea cine ma ajuta
 
salut cine imi potate spune ce are ventilatorul de nu imi mai porneste am o honda din 95 civic..si imi fierbe apa din cauza asta..ma poate ajuta cineva?

Gabi TAZ 25-11-09 07:52

Re: salut am o problema q honda mea cine ma ajuta
 
POATE TERMOSTATUL ESTE DEFECT.daca vrei sa o duci la cineva sa se uite la ea anunta-ma pe privat.

ciprian_the_1 26-11-09 16:29

Re: salut am o problema q honda mea cine ma ajuta
 
vezi sa nu fie termostatu ,iar daca nu e ala e garnitura de chiuloasa zic eu

U_TUNING 27-11-09 08:06

Re: salut am o problema q honda mea cine ma ajuta
 
Verifica mufele in primul rand si in al doilea rand, si nu cel din urma, panoul de sigurante sa vezi daca nu cumva ai vreo siguranta prajita!!!


All times are GMT +2. The time now is 13:43.

- Copyright 2026 4Tuning