![]() |
Site-uri web vs. componente tuning
Salutare. Ma numesc Robert, sunt din Bucuresti, am 27 de ani si ma ocup de ceva vreme de crearea site-urilor web. Imi ofer serviciile de creare a site-urilor contra diferitelor componente de tuning pentru masina personala (Skoda Octavia Tour). Mi se pare un trade echitabil.
Esti o persoana care pune folie auto dar nu ai un site? Nicio problema. Ma contactezi, discutam si se rezolva contra produsului oferit de tine (aka folie auto pt masina mea, navigatie, xenoane... etc). In functie de cerere, gazduirea si domeniul vor fi cumparate de mine. Ca portofoliu am doar: www.ThePicksFactory.com (site personal, dar care imi trebuia sa-l fac cat mai simplu), iar ca proiect in derulare http://sports1x2.thepicksfactory.com . Pentru alte detalii ma puteti contacta pe YM la: [email protected], sau la adresa de email: [email protected] |
Re: Site-uri web vs. componente tuning
Uppppp.
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:50. |
- Copyright 2026 4Tuning