Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Plotter HP T610 b0+ folosit - 2000 E (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/154900-plotter-hp-t610-b0-folosit-2000-a.html)

B 68 VLD 22-11-09 15:23

Plotter HP T610 b0+ folosit - 2000 E
 
Este in stare impecabila atat estetic cat si tehnic. A fost folosit intr-un cabinet de arhitectura deci intr-o masura foarte mica.

Din cauza crizei financiara, acest cabinet se inchide si automat nu mai avem ce face cu aparatul.

Are vechime 14 luni, este iesit din garantie de 2 luni, se poate oferi factura fiscala pentru a ne putea scadea si noi din contabilitate.

El se poate folosi pentru a demara o afacere fiind piata foarte mare pentru asa ceva :

- studentii de la arhitectura care au nevoie de acest serviciu - plotare
- cei care au nevoie de afise, roll-up display, tablouri -magazine mall-uri, persoane fizice etc

Produsul :
Imprimantă HP Designjet T610 de 1118 mm (Q6712A) specificatii - HP Firme mici şi mijlocii produse

Preturile la acesta :
HP Designjet T610(44inch) Q6712A Lista de preturi - cel mai mic pret

Pretul este negociabil dar in limita bunului simt.

Vlad Cruceanu - 0723.202.531

B 68 VLD 23-11-09 16:46

Re: Plotter HP T610 b0+ folosit - 2000 E
 
Up jos Up !

B 68 VLD 26-11-09 12:47

Re: Plotter HP T610 b0+ folosit - 2000 E
 
Sus cu anuntul meu !

B 68 VLD 28-11-09 20:09

Re: Plotter HP T610 b0+ folosit - 2000 E
 
Sus cu anuntul meu !

B 68 VLD 30-11-09 17:46

Re: Plotter HP T610 b0+ folosit - 2000 E
 
Sus cu anuntul meu !

B 68 VLD 01-12-09 19:50

Re: Plotter HP T610 b0+ folosit - 2000 E
 
1900 E !

B 68 VLD 02-12-09 18:59

Re: Plotter HP T610 b0+ folosit - 2000 E
 
1900 E !

B 68 VLD 03-12-09 16:42

Re: Plotter HP T610 b0+ folosit - 2000 E
 
1900 E !

B 68 VLD 04-12-09 11:57

Re: Plotter HP T610 b0+ folosit - 2000 E
 
1900 E !

B 68 VLD 07-12-09 14:03

Re: Plotter HP T610 b0+ folosit - 2000 E
 
1900 E !

B 68 VLD 10-12-09 17:47

Re: Plotter HP T610 b0+ folosit - 2000 E
 
1900 E !

B 68 VLD 11-12-09 16:44

Re: Plotter HP T610 b0+ folosit - 2000 E
 
S-a vandut !


All times are GMT +2. The time now is 07:32.

- Copyright 2026 4Tuning