Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Cum sa agati o fata ? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html)

Trixi 18-12-06 18:41

Re: Cum sa agati o fata..
 
:D :D :D :D ...Spark,chill man!d park nu l-ai cunoaste p aleks!!!;)

Spark 18-12-06 20:26

Re: Cum sa agati o fata..
 
ye ... srry ... :oops:
da` park m-am simtzit umpic .. si de aia :)

Trixi 18-12-06 21:07

Re: Cum sa agati o fata..
 
hehehe...vezi sa nu iti fure vre-una dintre fetite ;)

Spark 18-12-06 21:18

Re: Cum sa agati o fata..
 
acuma incepi si u ? :)))
nah` nu-i nik ... macar ma bine dispui

aleks 19-12-06 14:54

Re: Cum sa agati o fata..
 
spark tata, era la oha, ieri aveam o zi buna, si am tot batut campii pe forum.
nu mi-as permite niciodata sa-i spun cuiva sa-si ia o prietena de o anumita varsta ca e mai buna...
pe dracu
buna e aia langa care te simti tu bine, chit ca are 15, chit ca are 35, tu le stii pe ale tale, restul pe ale lor, nu umbla restul lumii cu ea, asa ca nici nu are rost sa-si dea lumea cu parerea despre ce tragi tu pe..mana

Spark 19-12-06 16:21

Re: Cum sa agati o fata..
 
alks tata .. nu-i nik
ti-am ami zis .. sorry ...
doar ca in ziua ta buna de atunci eu am avut o zi najpa ...
da` nu-i nik :)

50cent191 21-12-06 10:43

baieti ...e o kestie care, daca tineti cont de ea veti avea multe de castigat si veti avea de unde sa va alegeti o iubita...eu am incercat-o personal si pot sa zic ca extrem de rar a dat gres..ca sa nu zic nicioadata

cam putini

asa ..revenind la topic..trebuie sa intelegem o kestie destul de simpla ...femeile au nevoie sa fie ascultate ... chiar daca spun o gramada de tampenii fara sens ( de multe ori ) ..pentru ele e deosebit de important sa vada ca sunt ascultate ..dar atentie si cum o asculti ( nu sa pui farurile pe decolteu ei ..sau mai stiu eu ce...)pentru ca isi dau seama imediat daca nu le asculti si te gandesti la altceva ( e normal sa te gandesti s-o bagi in pat ..dar rabdare frate ...ca ajungi si la asta )..intai demonstreaza-i ca esti interesat de ea si de ce spune ea si din cand in cand mai repeta ce zice ea ca sa vada ca esti atent ......asta faci cand te intalnesti cu ea... metode de agatat nu folosesc ..prefer sa ma duc la ea ..sa ma prezint si sa-i spun ca e dragutza si mi.ar face placere sa iesim la un suc...daca te refuza te desparti diplomat de ea : scuze pt deranj e si normal la cat de dragutza esti sa ai iubit si plm kestii d/astea sa nu pleci ca tantalau ...lasi terenu deschis ..si cand te mai intalnesti cu ea ..daca tot nu te dai batut mai un salut ..mai o invitatie ca amici ( asa sa-i zici )...daca ai reusit sa iesi in oras chiar si ca amic si sa-i iei nr de telefon ...jumatate de drum l-ai parcurs...acum asteapta frate ...nu te grabi ( asta in cazu in care vrei ceva serios pt ca rapandule gasesti tot timpu ..eu vb aici de ceva mai serios)... din cand in cand te mai intalnesti cu ea..un salut ceva...pana te pune la suflet...aici trebuie sa ajungi ..apoi o pui sa.ti povesteasca problemele ei ..dar diplomat.. asculta cu atentie ..si incurajeaz.o mult de tot ...asta conteaza pentru fete sa simta ca sunt ascultate mai ales cand au probleme si sa fie incurajate..de asta au nevoie ele cel mai mult...daca prinde incredere in tine si curaj sa ti se destainuiasca ai castigat .....cu prima ocazie cand se va certa cu iubitu ..ghici la cine va sari in brate dupa alinare ??? poi vezi smekere ....dar inca odata am zis asta e un proces ceva mai lent si numai in cazu in care tii mult la tipa respectiva ..si crede.ma ca dupa ce te.a pus la suflet va cauta mai mult compania ta...va deveni mai irascibila cu iubitu pt k nu e ca u ..si plm ..ai marcat

dar subliniez sa nu fii ipocrit ..trebuie sa fii sincer pentru ca ea va vedea cat de sincer esti intetresat de problemele ei ...
...je pot sa zic k nu am esuat pana akum cu metoda asta ....enjoy it boys

metoda merge la orice fata daca este aplicata bine ...chiar si la fetele care te vad doar prietene ;)

pardon prieten :))

unu rau 21-12-06 20:02

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by 50cent191 (Post 669808)
asa ..revenind la topic..trebuie sa intelegem o kestie destul de simpla ...femeile au nevoie sa fie ascultate ... chiar daca spun o gramada de tampenii fara sens ( de multe ori ) ..pentru ele e deosebit de important sa vada ca sunt ascultate ..dar atentie si cum o asculti ( nu sa pui farurile pe decolteu ei ..sau mai stiu eu ce...)pentru ca isi dau seama imediat daca nu le asculti si te gandesti la altceva ( e normal sa te gandesti s-o bagi in pat ..dar rabdare frate ...ca ajungi si la asta )..intai demonstreaza-i ca esti interesat de ea si de ce spune ea si din cand in cand mai repeta ce zice ea ca sa vada ca esti atent ......asta faci cand te intalnesti cu ea... metode de agatat nu folosesc ..prefer sa ma duc la ea ..sa ma prezint si sa-i spun ca e dragutza si mi.ar face placere sa iesim la un suc...daca te refuza te desparti diplomat de ea : scuze pt deranj e si normal la cat de dragutza esti sa ai iubit si plm kestii d/astea sa nu pleci ca tantalau ...lasi terenu deschis ..si cand te mai intalnesti cu ea ..daca tot nu te dai batut mai un salut ..mai o invitatie ca amici ( asa sa-i zici )...daca ai reusit sa iesi in oras chiar si ca amic si sa-i iei nr de telefon ...jumatate de drum l-ai parcurs...acum asteapta frate ...nu te grabi ( asta in cazu in care vrei ceva serios pt ca rapandule gasesti tot timpu ..eu vb aici de ceva mai serios)... din cand in cand te mai intalnesti cu ea..un salut ceva...pana te pune la suflet...aici trebuie sa ajungi ..apoi o pui sa.ti povesteasca problemele ei ..dar diplomat.. asculta cu atentie ..si incurajeaz.o mult de tot ...asta conteaza pentru fete sa simta ca sunt ascultate mai ales cand au probleme si sa fie incurajate..de asta au nevoie ele cel mai mult...daca prinde incredere in tine si curaj sa ti se destainuiasca ai castigat .....cu prima ocazie cand se va certa cu iubitu ..ghici la cine va sari in brate dupa alinare ??? poi vezi smekere ....dar inca odata am zis asta e un proces ceva mai lent si numai in cazu in care tii mult la tipa respectiva ..si crede.ma ca dupa ce te.a pus la suflet va cauta mai mult compania ta...va deveni mai irascibila cu iubitu pt k nu e ca u ..si plm ..ai marcat

dar subliniez sa nu fii ipocrit ..trebuie sa fii sincer pentru ca ea va vedea cat de sincer esti intetresat de problemele ei ...
...je pot sa zic k nu am esuat pana akum cu metoda asta ....enjoy it boys


asta spui tu daca iti place sa stai dupa ea .. sa astepti raspunsu o viata .. . mie de exemplu imi place direct si simplu nu complicatii .. si cum le agat ?? .. asta incerc sa invat deaicea .. pana acuma .. ori ele pe mine .. ori eram beat si nu miera jena sau nu ma deranja daca zicea nu :D

ZerO_CooL 21-12-06 20:17

Re: Cum sa agati o fata..
 
50cent191, vezi ca ai buton pentru edit, nu mai posta la intervale asa scurte. Probabil ca esti nou si vrei sa faci multe posturi... dar nu asta e solutia.

Bogdan_ozzy 21-12-06 22:22

Re: Cum sa agati o fata..
 
pai asa se pare .... vrea ami multe posturi.. din orice gresala se rectifica cu un alt post .... fara suparare

Mustang 21-12-06 22:41

Re: Cum sa agati o fata..
 
in caz ca nu si-a dat seama nimeni ... la aceasta sectiune nu se contorizeaza posturile ;)

si haideti sa revenim la subiect - fetele se agata usor si cu bun simt ... nu trebuie sa fii vreun don juan ... trebuie sa stii cand sa vb .. .si cand sa taci ...

cand sa faci glume ... si cand sa vb serios ;)

Bogdan_ozzy 22-12-06 12:02

Re: Cum sa agati o fata..
 
Pai la fete merge foatre bine .... cand faci glume (nu de ea) si sa nu pari un pampalau care tace .... si doar o tine de mana pe strada!!!sa va spun o "poveste" am un prieten(no name ) va spun ca ii un baiat tare( se imbraca misto .. vorbeste misto .. ii frumos.. dupa spusele fetelor) dar parca-i frica de fete ... cred ca 100 de fete o vrut sa se combine cu el da el nimnic.. parca nu-i plac fetele .. ba si ii cool baiatul si el nu vrea sa auda de fete .. (cred ca vrea sa se "pastreze" pentru noapte nuntii:))=)) ) fetele vin la el sa il "pupe" si el intoarce fatza .. si multe altele zici ca nu are sperma-n "c***e!!! nush frate ce sa-i fac ala la 80 de ani tot virgin moare!!!

OltcitPower 22-12-06 13:12

Re: Cum sa agati o fata..
 
io...le iau cu Oltcitu`
:):):):)

si chiar daca nu iese de un agatzat, macar le conving ca nu e ceea ce au auzit:)

Bogdan_ozzy 22-12-06 13:14

Re: Cum sa agati o fata..
 
:P tare eu le iau cu Lada:))

Mustang 22-12-06 16:03

Re: Cum sa agati o fata..
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_ozzy (Post 671208)
Pai la fete merge foatre bine .... cand faci glume (nu de ea) si sa nu pari un pampalau care tace .... si doar o tine de mana pe strada!!!sa va spun o "poveste" am un prieten(no name ) va spun ca ii un baiat tare( se imbraca misto .. vorbeste misto .. ii frumos.. dupa spusele fetelor) dar parca-i frica de fete ... cred ca 100 de fete o vrut sa se combine cu el da el nimnic.. parca nu-i plac fetele .. ba si ii cool baiatul si el nu vrea sa auda de fete .. (cred ca vrea sa se "pastreze" pentru noapte nuntii:))=)) ) fetele vin la el sa il "pupe" si el intoarce fatza .. si multe altele zici ca nu are sperma-n "c***e!!! nush frate ce sa-i fac ala la 80 de ani tot virgin moare!!!

o fi gay ... ai grija :lol: :lol: :lol:


All times are GMT +2. The time now is 06:24.

- Copyright 2024 4Tuning