Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Cum sa agati o fata ? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html)

BogdanSHA 13-08-04 23:35

Bine - iti dau eu ontopic de nu-l poti duce :lol: :
CU OGLINDA :P

Sau cu roata - am calcat-o pe una pe picior cu roata :D -> dadea din fund mai ceva ca intr-o noapte \"furtunoasa\" dar parcurgerea a 2m (latimea masinii mele) i-a luat extrem de mult, intocmai cat sa ma exaspereze. A cerut-o :twisted:

Al3xius 15-08-04 10:06

LOOOOOOOOOOOOOL BogdanCMS !!!


Ontopic : pimp_lex ce ai facut cu gagica aia ? :lol: :lol: :lol:

n0namee 20-08-04 02:14

bah ... de ce suntem offtopic? exagerati cu comunismul asta!

Bogdane???? Ce inseamna exact cuvantul \"agatat\" la tine???? ca dupa ce o calci cu roata pe picior singurul lucru ce il mai vrea de la tine e sa te vada pe jos tavalindu-te dupa un sut precis in locuri mai sensibile :D

BogdanCMS 20-08-04 09:50

Ahh..ce frumos mi-au troznit falangele de la picior...will you marry me? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eryka 20-08-04 17:31

http://www.altfel.dap.ro/Cum%20sa%20...20o%20fata.htm ... ia da-ti o tura pe aici... eu nu am mai stat sa citesc :lol:

n0namee 20-08-04 22:18

:lol: aia or luat lectii de X-ray-eyes!

BogdanSHA 21-08-04 23:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"n0namee\"
Bogdane???? Ce inseamna exact cuvantul \"agatat\" la tine???? ca dupa ce o calci cu roata pe picior singurul lucru ce il mai vrea de la tine e sa te vada pe jos tavalindu-te dupa un sut precis in locuri mai sensibile :D

Fiecare cu metodele lui :wink: :mrgreen:

Da_Rude 22-08-04 00:00

LOOL sado-maso style :P

omega 04-10-04 20:11

Mai oameni am ras pana am crapat. :D Chair trebuie sa incerc faza aia ca \"vrei sa ne f****?\" Dar c'mon fiecare om are metodele sale de a agata o fata :) Credetima am vazut niste faze penibile in viata mea dar idiotu' a aruncat si a marcat :) Dar aceste au fost super hilare :lol:

Ad3lina 06-10-04 15:49

explicatzi-mi shi mia una din regulile alea pt agatzat, shi anume aia cu ciorba reincalzita, adek sa nu te combini a 2 a oara cu o fata, decat daca vrei sa te razbuni... mi se pare cea mai mare copilarie, tampenie, sa faci asta, ca mi s-a intamplat shi mia shi... ce sa zic, e o faza urata de tot, adek un baiat, sau un barbat adevarat chiar n-are ce face cu timpul sau decat sa-shi piarda timpul cu una doar ca sa se razbune?

omega 06-10-04 16:11

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Ad3lina\"
explicatzi-mi shi mia una din regulile alea pt agatzat, shi anume aia cu ciorba reincalzita, adek sa nu te combini a 2 a oara cu o fata, decat daca vrei sa te razbuni... mi se pare cea mai mare copilarie, tampenie, sa faci asta, ca mi s-a intamplat shi mia shi... ce sa zic, e o faza urata de tot, adek un baiat, sau un barbat adevarat chiar n-are ce face cu timpul sau decat sa-shi piarda timpul cu una doar ca sa se razbune?

Faza e ca relatia nu o sa fie ceea ce fost inaintea despartiri. Asta spun din experienta proprie. Merita sa combini a 2 a oare daca chair o iubesti foarte mult pe fata aceea si ea te iubeste atat de mult. In rest nu.

XSW 06-10-04 20:40

bine zis omega, adelina ... ala probabil era un lab***u cu probleme de respect de sine, un tip care are ceva demnitate nu va face asta niciodata.

Al3xius 06-10-04 23:49

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"omega\"
Faza e ca relatia nu o sa fie ceea ce fost inaintea despartiri. Asta spun din experienta proprie. Merita sa combini a 2 a oare daca chair o iubesti foarte mult pe fata aceea si ea te iubeste atat de mult. In rest nu.

ce a fost inaintea despartirii n-o sa mai fie sigur...ori e mai bine ori e mai rau ! de exemplu in cazul meu a fost bine ...am stat 2 saptamani cu o tipa de care mi-a placut super mult ..ne-am despartit pt. ca pur si simplu nu mergea...iar dupa alte 3 saptamani am \"reincalzit ciorba\" si suntem de 7 luni impreuna si merge totul super ok ! :wink:

Psycho 07-10-04 00:27

hmmmzzz tu esti de 7 luni dar eu de 6 - 7 ani si m`am despartzit si reimpacat .. de n ori si ne`am certat ptr nishte ***uri .. k vine machiata la mine .. k are bluza scurta ... k mi`a facut scandal .. k n`am ajuns odata acasa ... k eram prea prashtie .. alea alea .. hai sa va zic faza tare ...


mancam si eu k omu la kfc .. si jap 2 tipe .. una buna`n draci alta .. cam nashpa dar mergea ... in fine .. jap jap .. tovarasha mea era la cumparaturi prin acelashi magazin cu masa .. dar a zis k nu urka sus .. si avea si treaba am mers la bulan .. jap fetele s`au ashezat cu mine la masa alea alea .. bla bla ... mi`au luat numaru le`am luat numaru .. da canci nu le`am sunat .. k i`e prea lene .. oricum .. da point iz k nu am facut nimik .. pur si simplu mancam cu pofta :D

Al3xius 07-10-04 18:03

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
hmmmzzz tu esti de 7 luni dar eu de 6 - 7 ani si m`am despartzit si reimpacat .. de n ori si ne`am certat ptr nishte ***uri .. k vine machiata la mine .. k are bluza scurta ... k mi`a facut scandal .. k n`am ajuns odata acasa ... k eram prea prashtie .. alea alea ..


in primu rand multi inainte :wink:
in al 2-lea rand : asa se intampla tot timpu...de la niste ***uri se ajunge la certuri si alea alea... :evil: :evil: :cry:


All times are GMT +2. The time now is 17:14.

- Copyright 2024 4Tuning