Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Cum sa agati o fata ? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html)

RA_2fast4u 17-09-05 17:48

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
poate vreo dacia din 72...
acum aurul e ieftin si se gaseste pe toate drumurile, e cea mai prafuita forma de opulenta, a avea kg de aur la gat e echivalent doar cu prostia si cu tigania, iar daca in completare sunt si manele... eticheta e e nedezlipit.
p.s.: am o singura bratara de aur, de 25 de grame, veche de mai bine de 100 de ani, dar nu o port, iar in masina, pe calculator, sau pe acasa nu am nici o caseta/cd/folder cu manele :lol:

frate esti de-al meu!!!! eu am doar un lant de argint la gat(chiar foarte subtire) si atata....cat despre manele.... :x ....never!!!!

aleks 17-09-05 18:30

e vorba de educatie si de respect de sine aici, nu prea poti sa transformi un om, dak el asa crede ca e bine, poti doar sa te razbuni pe el, nu si sa-i skimbi modul de a gandi, el data viitoare tot asa va incerca sa agate

needBrain 17-09-05 22:29

deci metoda de agatat tre mereu \"actualizata\"
ca femeile \"evolueaza\"
deci cresc standardele


parerea mea

Red Mustang 18-09-05 08:28

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
deci cresc standardele

de aderare la UE :)

In mare parte gagicile fug dupa ce va cu ochii in clipa de fata...pana realizeaza ca s-au indragostit...initial e fuga dupa bani si reputatie...

SUBLINIEZ in mare parte

needBrain 18-09-05 10:04

din pacate \"in mare parte\" inseamna vreo 90%

RA_2fast4u 18-09-05 15:33

bah!!! vedeti ce idee traznita de agatat am \"gasit\" eu cu un prieten ieri=)) da ssssssttt!!!! don't tell anybody!!!! :D deci: mergeam eu cu un amic prin orash cand il vedem pe ala de la vacanta mare(radu pietreanu parca) noh si ii cere asta un autograf, si mergem mai departe.....si trece una buna pe langa noi si ne gandim noi ca ce bine ar fii sa ne ceara si asta un autograf....la care la :idea: ii pica la asta o fisa, care perfectionata de mine ar suna cam asa: sa ne facem amandoi niste biletele, ca un fel de carte de vizita(pe care sa scriem nr-ul de tel si id-u de mess, si cand vedem una buna pe strada sa mergem frumos la ea si sa o prindem de mana(adika noh unu din oi=)) ) si asa privind-o frumos in ochi.... sa ii zicem asa subtil....\"daca vrei....\" si sa ne continuam drumul :D stiu ca e cam penibila ideea dar zik ca ar merge....poate incercam diseara da trebuie sa imi fak biletzele :D voi ce ziceti?
















aceasta metoda poate fi eliberata doar cu prescriptie medicala!!! in caz contrar s-ar putea aveti probleme cu organizarea suruburilor in buzunar!!!



>>> (c)me :D >>>in caz contrar riscati sa fiti sanctiomnati contraventional in comformitate cu legea 12/32 din articolul 124 etc :)))

Bogdi16 18-09-05 23:51

Incearca sa vezi ce iti iese :drunk: numa sa nu iti iasa sange din nas.

Bogdi16 18-09-05 23:53

Dupa ce am stat cam o ora sa citesc tot postul pot sa spun ca s-a meritat.
AM stat frumos la calc cu prietenamea si ne radeam ca 2 prosti de ideile voastre :lol: unele bune unele \"interesante\"
Hai salut

TheSinner2 19-09-05 00:18

mda.. biletele... sunteti bolnavi :roll: .. cel mai bine agati cand ignori :)) se ataca si vin ele la tine :twisted:

TM-84-DMX 19-09-05 01:17

Offf....tineretul in zia d azi! :roll:
:lol: Bafta baieti si sincer astept cu interes rezultatul... :wink:

needBrain 19-09-05 05:19

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TheSinner2\"
mda.. biletele... sunteti bolnavi :roll: .. cel mai bine agati cand ignori :)) se ataca si vin ele la tine :twisted:

ohoooooooo,cat adevar ai grait........... 8)

aleks 19-09-05 08:17

sa nu ignori prea mult, ca nu mai ai pe cine la un moment dat :lol:

EvLSant0S 19-09-05 09:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
sa nu ignori prea mult, ca nu mai ai pe cine la un moment dat :lol:

:P tu de unde stii ? :P

daca tu zici sa nu ignori prea mult ..
eu zic ..
sa nu ai prea multa incredere in o .....

aleks 19-09-05 13:39

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
Quote:

Originally Posted by \"aleks\"
sa nu ignori prea mult, ca nu mai ai pe cine la un moment dat :lol:

:P tu de unde stii ? :P

daca tu zici sa nu ignori prea mult ..
eu zic ..
sa nu ai prea multa incredere in o .....

deacord cu tine maestre.
da' cum pana mea le agati dak nu ai incredere in ele, si le mai si ignori pe deasupra?
eu zic sa nu-ti faci prea multe probleme de constiinta, sa le iei cu tupeu, dar cu bun simt, si sa fwtzi tot ce poti, ce nu... stii regula de aur: never look back :wink:

RA_2fast4u 19-09-05 17:01

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"needBrain\"
Quote:

Originally Posted by \"TheSinner2\"
mda.. biletele... sunteti bolnavi :roll: .. cel mai bine agati cand ignori :)) se ataca si vin ele la tine :twisted:

ohoooooooo,cat adevar ai grait........... 8)

dap aicea sunt foarte de acord cu voi :) chiar am exempui pe live(nu eu, eu nu rezist=)) )


p.s. faza cu biletele nu am incercat-o inca...vremea asta :(


All times are GMT +2. The time now is 08:39.

- Copyright 2024 4Tuning