Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Cum sa agati o fata ? (https://forum.4tuning.ro/28-femei/1546-agati.html)

BogdanCMS 16-07-04 23:52

Asta e din vreun manual d-ala \"How to get a girl - for dummies\" sau \"10 steps for a succesfull hook-up\" :lol: :lol: :lol:
Lasa-neeeeee, lasa-neeeee... :P :P :lol: :lol:
Mane, fiecare cu metoda lui acum...eu, spre ex, prefer sa-i ofer flori sau mici ***uri ca atentzii, pt ca tocmai micile atentii, indiferent de valoare, conteaza f mult pt ele. Cel putin asa am constatat - bine, sa nu fie acum cine stie ce parashuta sa te sece de bani --> Pt asta eu am un mic test: daca la prima intalnire, cand sa zicem ca suntem in bar si se aduce nota, se pregateste sa-si plateasca propria consumatie, inseamna ca e de bun simt si trece testul, dar daca nu face nici un gest in sensul asta, atunci inseamna ca inclina spre interes si nu trece testul...Asa ca, aviz amatoarelor... :wink: :D

cioli17 19-07-04 23:55

lol poi daca stai sa te ganesti majoritatea nici nu isi iau bani la ele ca na se zice ca tu o scoti la suc de ci tot tu platesti... :) mama lor :twisted:

SpeedeR 20-07-04 22:43

daos...poa te stiu,poa nu te stiu ;)... cine stie?!

e irelevant...

n0namee 20-07-04 23:24

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"SpeedeR\"
daos...poa te stiu,poa nu te stiu ;)... cine stie?!

e irelevant...

si aici se poate observa unul dintre primii pasi a unui succesfull hook-up! hmmmm ... :wink:

BogdanSHA 21-07-04 04:23

Hehe, uite k micul \"ghid\" functioneaza :lol:

Si Bogdane, mici atentii & stuff nu dai cand deja s-a legat ceva-ceva?? Ideea era sa se aprinda acea scanteie - asta-i mai greu :wink:

Psycho 21-07-04 08:46

o stiti p`aia cu 2 - 3 sii ??


2 - 3 sii ... doar o doza ai luat .... :) ... io cred k nu mere :) ... treaba e sa ai papagal .. eu am un tov ... nush cum face si le tot schimba ... eu am ramas cu ea de 6 ani ... da nu`mi pare rau sincer :D daca face 18 o iau de sotie :D

n0namee 21-07-04 22:43

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Psycho\"
o stiti p`aia cu 2 - 3 sii ??


2 - 3 sii ... doar o doza ai luat .... :) ... io cred k nu mere :) ... treaba e sa ai papagal .. eu am un tov ... nush cum face si le tot schimba ... eu am ramas cu ea de 6 ani ... da nu`mi pare rau sincer :D daca face 18 o iau de sotie :D


ESTI CU O FATA DE CAND AVEA EA 12 ANI????? uaaaaaaaaaaaaiiii sa-mi trag una! prietene tot respectu. te-ai pedepsit singur si inca de tanar.

hmmmm ... partea mai proasta e ca pe la 18-19 ani le vine chefu sa experimenteze!

SpeedeR 21-07-04 22:49

ce 12 ani?! a zis k dk face 18 o ia de sotie!!! :D

poa e cu ea de pe la 10 ani....sau cine stie?! iubire din clasa intai?! :shock:

oricum....respect k ai reusit atata timp!

n0namee 21-07-04 23:12

cred ca am inteles eu gresit! my bad!

pimp_lex 22-07-04 07:44

e bun ghidu asta dar nu e mai bine asa

vrei s-o agati pe una pe strada/autobuz/tramvaiu/semafor etc, ca si baiat \"normal\" ca sa zic asa, te atrage fizicul ei si care-i primu gand, e sa io tragi....deci cel mai simplu, te duci la ea: -
Buna, ce mai faci?
<ea raspunde>
Vrei sa ne f*tem?

simplu si la obiect, ce sa mai treci prin 7 mii de faze ca tot la asta se ajunge , nu ? :eyebrow: :pelvic_th :peace:

EvLSant0S 22-07-04 08:33

yeah sure... :) you should trust this guy.. he`s a PIMP so... he know`s |what| he`s talkin` about .... :lol:

Carmen 22-07-04 10:34

pimp_lex sa`mi spui si mie cam cate fete pika la replica asta! Cred ca o sa agati gramada! Sau o sa agati numai penale..dar daca astea iti plac,good 4 u!

pimp_lex 22-07-04 14:42

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"EvLSant0S\"
yeah sure... :) you should trust this guy.. he`s a PIMP so... he know`s was he`s talkin` about .... :lol:

vedeti, Santos knows his shit :lol:

Carmen - sa vedem, incerc azi, va zic rezultatul diseara, vedem cate palme-mi iau :lol: :lol: :lol:

B12ZMD 22-07-04 21:26

HAHAHA !!! fireburne .. sau piromanule (prietenii stiu de ce!) .. sau Daosica ... esti tare ... de gradinita am trecut de mult !! :P

BogdanSHA 23-07-04 00:08

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"pimp_lex\"
Vrei sa ne f*tem?

Se pare ca mai ramanem fara un om de pe forum dupa ziua in care se pune in practica asta... :cry: Sau poate esti masochist si-o sa-ti placa. MULT NOROC!!(si curaj) :D

Psycho - respect! Si eu am iubit in gradinita dar se pare ca nu destul :lol:
Oricum, a doua tinerete e pe la 4o de ani; recuperezi atunci :wink:


All times are GMT +2. The time now is 05:54.

- Copyright 2024 4Tuning