Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320 CI (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/154536-e46-320-a.html)

ady_viteza 19-11-09 21:29

E46 - 320 CI
 
4 Attachment(s)
Pentru ca asa e frumos va prezint si eu masina mea:D
320 ci 2.2 170 cp /2004

IonutzMFF 19-11-09 21:39

Re: BMW E46 320 CI
 
bafta la masina , e superba :)

FUL VIUS 19-11-09 21:53

Re: BMW E46 320 CI
 
frumoasa !!!sa o stapanesti sanatos!!!poti spune cat te-a ajuns?astept p.m.!!sa ai grija de ea!!

tyger_lelee123 19-11-09 22:00

Re: BMW E46 320 CI
 
cat te-a costat masina? Sa o stapanesti cu placere

xxdadixx 19-11-09 22:11

Re: BMW E46 320 CI
 
Masina arata f bine, jantele nu sunt pe gustul meu.
Planuri?

ady_viteza 19-11-09 22:14

Re: BMW E46 320 CI
 
Va multumesc frumos.
Scuze ca am uitat sa precizez....masina o am din aprilie 2008...si in timpul asta am facut doar 14000 de km....nu o folosesc zilnic.....la firma unde lucrez am alta masina de zi cu zi....coupe-ul e doar pentru wk daca pot sa zic asa:D
E bijuteria mea....iar pretul nu-i nici un secret...atunci m-a costat 22000....din pacate criza actuala a facut sa-i scada pretul undeva la 12-14000 in ziua de azi.
Desi nu am poze din portbagaj....pentru sonorizare am si statie cu subwoofer(asa am luat-o)....nu ma omor prea tare cu ascultatul tare...prefer sound-ul motorului...e mult mai frumos:-)

ady_viteza 19-11-09 22:20

Re: BMW E46 320 CI
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 2822151)
Masina arata f bine, jantele nu sunt pe gustul meu.
Planuri?


Cand am luat-o masina nu avea pachet M...e modelul cu facelift...si avea alte jante pe 18...dar din cauza suspensiei sport am preferat sa le schimb cu unele pe 17 tip M...chiar daca nu arata la fel de frumos ca cele originale:sad:

IonutzMFF 19-11-09 22:30

Re: BMW E46 320 CI
 
Lucrezi la Nescafe? Faci cinste cu o cafea?:))))

ady_viteza 19-11-09 22:39

Re: BMW E46 320 CI
 
Quote:

Originally Posted by IonutzMFF (Post 2822199)
Lucrezi la Nescafe? Faci cinste cu o cafea?:))))

Daca ne intalnim fac cinste cu mare placere...dar nu lucrez la nescafe...fosta proprietara lucra acolo:D

IonutzMFF 19-11-09 22:44

Re: BMW E46 320 CI
 
Eu nu iti spun ce sa'i mai faci la masina , e foarte frumoasa , eventual narile ar merge negre dar si chrom arata bine. Frumoasa foc :D

ady0scorpion 20-11-09 02:03

Re: BMW E46 320 CI
 
superba!

Champion 20-11-09 13:04

Re: E46 - 320 CI
 
Foarte frumoasa masina, un E46 pe gustul meu :) pot sa te intreb cat consuma?

ady_viteza 20-11-09 13:54

Re: E46 - 320 CI
 
In oras vara in jur de 13-14 % iar iarna ajunge la 15%....la drum lung consumul e undeva intre 10 si 11%...in functie de cat de tare mergi:D....la 90-100 la ora consumul coboara la 9%.

ALXS 20-11-09 18:06

Re: E46 - 320 CI
 
pune-i nari negre si las-o cat mai clean..e dementiala

ady_viteza 20-11-09 18:24

Re: E46 - 320 CI
 
Multumesc pentru aprecieri:D
Eu nu sunt adeptul "tuningului" acolo unde nu este nevoie....ma refer la kitsch sau alte tiganeli....imi place masina asa cum e acum:D....insa in urma sfaturilor voastre o sa incerc o imagine cu narile negre sa vad daca arata mai bine.


All times are GMT +2. The time now is 01:55.

- Copyright 2026 4Tuning