![]() |
E46 - 320 CI
4 Attachment(s)
Pentru ca asa e frumos va prezint si eu masina mea:D
320 ci 2.2 170 cp /2004 |
Re: BMW E46 320 CI
bafta la masina , e superba :)
|
Re: BMW E46 320 CI
frumoasa !!!sa o stapanesti sanatos!!!poti spune cat te-a ajuns?astept p.m.!!sa ai grija de ea!!
|
Re: BMW E46 320 CI
cat te-a costat masina? Sa o stapanesti cu placere
|
Re: BMW E46 320 CI
Masina arata f bine, jantele nu sunt pe gustul meu.
Planuri? |
Re: BMW E46 320 CI
Va multumesc frumos.
Scuze ca am uitat sa precizez....masina o am din aprilie 2008...si in timpul asta am facut doar 14000 de km....nu o folosesc zilnic.....la firma unde lucrez am alta masina de zi cu zi....coupe-ul e doar pentru wk daca pot sa zic asa:D E bijuteria mea....iar pretul nu-i nici un secret...atunci m-a costat 22000....din pacate criza actuala a facut sa-i scada pretul undeva la 12-14000 in ziua de azi. Desi nu am poze din portbagaj....pentru sonorizare am si statie cu subwoofer(asa am luat-o)....nu ma omor prea tare cu ascultatul tare...prefer sound-ul motorului...e mult mai frumos:-) |
Re: BMW E46 320 CI
1 Attachment(s)
Quote:
Cand am luat-o masina nu avea pachet M...e modelul cu facelift...si avea alte jante pe 18...dar din cauza suspensiei sport am preferat sa le schimb cu unele pe 17 tip M...chiar daca nu arata la fel de frumos ca cele originale:sad: |
Re: BMW E46 320 CI
Lucrezi la Nescafe? Faci cinste cu o cafea?:))))
|
Re: BMW E46 320 CI
Quote:
|
Re: BMW E46 320 CI
Eu nu iti spun ce sa'i mai faci la masina , e foarte frumoasa , eventual narile ar merge negre dar si chrom arata bine. Frumoasa foc :D
|
Re: BMW E46 320 CI
superba!
|
Re: E46 - 320 CI
Foarte frumoasa masina, un E46 pe gustul meu :) pot sa te intreb cat consuma?
|
Re: E46 - 320 CI
In oras vara in jur de 13-14 % iar iarna ajunge la 15%....la drum lung consumul e undeva intre 10 si 11%...in functie de cat de tare mergi:D....la 90-100 la ora consumul coboara la 9%.
|
Re: E46 - 320 CI
pune-i nari negre si las-o cat mai clean..e dementiala
|
Re: E46 - 320 CI
Multumesc pentru aprecieri:D
Eu nu sunt adeptul "tuningului" acolo unde nu este nevoie....ma refer la kitsch sau alte tiganeli....imi place masina asa cum e acum:D....insa in urma sfaturilor voastre o sa incerc o imagine cu narile negre sa vad daca arata mai bine. |
| All times are GMT +2. The time now is 01:55. |
- Copyright 2026 4Tuning