![]() |
DACIA PAPUC
Salut
Pun la bataie o Dacia papuc pentru pregatire ,astept idei. Am atelier dotat cu tot ce trebuie . |
Re: DACIA PAPUC
"Pregatire" in ce sens?
|
Re: DACIA PAPUC
eu zic sa-l faci Monster Truck
nu prea ai ce pregati la un "papuc"..decat ceva off road |
Re: DACIA PAPUC
sau ceva gen el camino ;)
..sau vorba lui bughilas off-road sasiu de aro 10? |
Re: DACIA PAPUC
o vopsea care sa scoata masina in evidenta
trantit la dracu in jos jante mari... interior de piele (alte scaune neaparat) ceva muzica... si...un motor dotat cu cai multi un fel de el camino, cum zicea colegu de mai sus:) |
Re: DACIA PAPUC
cai multi si sa vezi ce o mai invarti
|
Re: DACIA PAPUC
poti sa-i muti arcurile de pe spate sub punte,asa o sa fie mai joasa,fuzeta fata de papuc diesel are discuri ventilate,la motor simplu si consumabile de calitate,caroseria e la imaginatia ta,mai vezi si tu truck americane....
|
Re: DACIA PAPUC
Sfatul meu iei una bucata FLEX (bosch) de preferabil , una duzina discuri..(se consuma rpd) minim 20-30 bucati...apoi .. una bucata aparat sudura..cu arc electric ..ca ala in argon e scump :)) asha..si una bucata duzina electrozi..apoi dai o fuga si cumperi tzeava de diametru aprox 8-10 cm :)) si te apuci de treaba..cu multa seriozitate dar si cu o precizie de chirurg..{ex.Domnul Doctor Ciomu } termini in 1-2 zile respectiv luni ..si o sa iasa un veritabil BUGGY.. ..deci tot ce mai ramane este Just Do It:)) Numai bine..sper ca am mai distins atmosfera
|
Re: DACIA PAPUC
1 Attachment(s)
Am atasat si o poza :))
|
Re: DACIA PAPUC
ala e cu motor de oltcit ...si unde mai e papucu daca il face buggy...mai bn face un tuning ceva
|
Re: DACIA PAPUC
voi nu vedeti ca initiatorul nu a mai scris nimic si ca are un singur post?
Quote:
|
Re: DACIA PAPUC
1 Attachment(s)
ce ziceti de asta?
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:37. |
- Copyright 2026 4Tuning