Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Skoda (https://forum.4tuning.ro/229-masina-mea-skoda.html)
-   -   Skoda Fabia RSline (https://forum.4tuning.ro/229-masina-mea-skoda/154005-skoda-fabia-rsline.html)

ccipy007 17-11-09 07:42

Skoda Fabia RSline
 
4 Attachment(s)
sal, m-am gandit sa-mi arat si eu masinuta poate va place:rolleyes2:rolleyes2

b31rmy 17-11-09 17:19

Re: fabia carbonEvolution
 
Imi place cum arata masina,pare foarte ingrijita.Ai grija de ea si spor la modificari

ccipy007 17-11-09 19:39

Re: fabia carbonEvolution
 
7 Attachment(s)
alte poze:twisted:

Vyk 17-11-09 22:24

Re: fabia carbonEvolution
 
Vad ca imaginile din ultimul post sunt in diverse stagii, cu si fara stergator. Nu stiu de ce nu va place CU el, su nu pot fara.

Tari de tot: bara de vRS, farurile, grila. Presupun insa ca este un vRS, nu?

Farurile sunt cele de pe Superskoda? As vrea si eu sa imi pun mai ales ca am acum xenoane si ar cam fi nevoie de lupa...de cand le ai si cum ti se par? De unde le-ai cumparat si cat ai dat pe ele? Am citit ca ar avea pb de fiabilitate....

In rest ok pentru start insa cam mult carbon look pentru gustul meu....insa stii ce se zice despre gusturi ;)

eddycdk 18-11-09 06:37

Re: fabia carbonEvolution
 
Quote:

Originally Posted by Vyk (Post 2816775)
Vad ca imaginile din ultimul post sunt in diverse stagii, cu si fara stergator. Nu stiu de ce nu va place CU el, su nu pot fara.

Tari de tot: bara de vRS, farurile, grila. Presupun insa ca este un vRS, nu?

Farurile sunt cele de pe Superskoda? As vrea si eu sa imi pun mai ales ca am acum xenoane si ar cam fi nevoie de lupa...de cand le ai si cum ti se par? De unde le-ai cumparat si cat ai dat pe ele? Am citit ca ar avea pb de fiabilitate....

In rest ok pentru start insa cam mult carbon look pentru gustul meu....insa stii ce se zice despre gusturi ;)

bine ai venit
draguta masina... vad ca iti place carbon-ul :-) foarte mult
@ VYK: nu cred ca este VRS, deoarece nu vad scaunele si plus ca VRS nu are interiorul crem, ci alb cu negru

Vyk 18-11-09 21:41

Re: fabia carbonEvolution
 
Quote:

Originally Posted by eddycdk (Post 2817205)
@ VYK: nu cred ca este VRS, deoarece nu vad scaunele si plus ca VRS nu are interiorul crem, ci alb cu negru

Intrebam deoarece daca nu este vRS sigla aia nu are ce sa caute acolo...ma abtin de la detalieri de ce... ;)

SGT86 25-11-09 12:24

Re: fabia carbonEvolution
 
daca era vRS avea alt eleron pe spate ala original de wRS care ii ft tare .presupun ca spoileru spate ai evitat sa il pui in poze pt ca ala te dadea de gol si mai tare..
si bine intzeles interioru.. ..
dar in schimb imi place masina ta ... imi place grila fatza si eu imi caut un la un pretz bun ...
si farurile sunt ok ;) ai grija de ea numa bine ;)

SGT86 25-11-09 12:26

Re: fabia carbonEvolution
 
si pozeaza si tuh toata masina sa o vedem mai bine..;)

morpheusmaster 25-11-09 12:32

Re: fabia carbonEvolution
 
Frumoasa Fabiuta ta! Ai grija cu carbonul sa nu dai in greatza! Si ce e prea mult strica ;) Pana acum e discret si frumos! Si baga mai multe poze!!!

ccipy007 04-12-09 15:22

Re: fabia carbonEvolution
 
5 Attachment(s)
poze mai noi

SGT86 04-12-09 15:27

Re: fabia carbonEvolution
 
:)) nu prea esti tu prieten cu aparatu de fotografiat :D
in fine arata destul de bine masian ta .. bafta in continuare.. ;)
numai bine

bebeko 04-12-09 17:22

Re: fabia carbonEvolution
 
Intreresant carbon-look-ul, dar ... putin cam prea mult.De cat timp ai folia si cum se comporta ea ( mai ales cea de pe capota fata )?
In schimb felicitari pentru Cupra lip.


Nu este vRS de la o prima privire : NU exista culoarea respectiva disponibila pentru vRS.Deci, poti sa dai jos emblema.Mai bine lasa cea cu milotec, sau mai bine fara nimic.

Parerea mea ...

ccipy007 04-12-09 20:23

Re: fabia carbonEvolution
 
1 Attachment(s)
jenti noi pentru masinutza mea : rial Milano 16'' Titanium

Vyk 04-12-09 21:21

Re: fabia carbonEvolution
 
Asteptam imagini cu noile jante montate la masina.

SGT86 05-12-09 14:57

Re: fabia carbonEvolution
 
tari jantele ;) cat ii pretzu la ele?


All times are GMT +2. The time now is 20:18.

- Copyright 2024 4Tuning