![]() |
Comunitatea Saab - Crearea usergroupului
Pentru posesori de Saab!!
Sa vad cati doritori sunt.. |
re: Usergroup Saab
Eu :)
|
re: Usergroup Saab
Quote:
|
re: Usergroup Saab
si eu sunt doritor de saab, chiar posesor :)))
|
re: Usergroup Saab
Quote:
|
re: Usergroup Saab
count me in!
|
re: Usergroup Saab
Quote:
|
re: Usergroup Saab
Rog un moderator sa adauge la titlul threadului - " usergroup SAAB ". Multumesc!!:D
|
re: Usergroup Saab
Ai vorbit cu un Administrator despre acest usergroup ?
|
re: Usergroup Saab
Quote:
|
re: Usergroup Saab
Problema este ca nu exista nici sectiunea SAAB, inainte eu as face sectiunea, apoi usergroup-ul :)
|
re: Usergroup Saab
Quote:
L.E: Si cum fac o sectiune? ca asta nu stiu sa fac ca in rest.. :oops: |
re: Usergroup Saab
Exact, inainte de tot faceti sectiunea SAAB.
|
re: Usergroup Saab
Quote:
|
re: Usergroup Saab
Nu, vorbeste cu Aleks sa faca o SECTIUNE, nu topic. Sectiunea este mai mare decat topicul, intr-o sectiune se strang mai multe topicuri.
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:57. |
- Copyright 2026 4Tuning