Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   SAAB (https://forum.4tuning.ro/616-saab.html)
-   -   Comunitatea Saab - Crearea usergroupului (https://forum.4tuning.ro/616-saab/153958-comunitatea-saab-crearea-usergroupului.html)

D.Y ¬ 16-11-09 22:09

Comunitatea Saab - Crearea usergroupului
 
Pentru posesori de Saab!!
Sa vad cati doritori sunt..

adi01 23-11-09 12:12

re: Usergroup Saab
 
Eu :)

D.Y ¬ 23-11-09 12:20

re: Usergroup Saab
 
Quote:

Originally Posted by adi01 (Post 2829420)
Eu :)

Hai sa ne adunam mai multi ca sa dezvoltam Saab-u..

Thomas Everywhere 01-12-09 22:11

re: Usergroup Saab
 
si eu sunt doritor de saab, chiar posesor :)))

D.Y ¬ 02-12-09 14:05

re: Usergroup Saab
 
Quote:

Originally Posted by Thomas Everywhere (Post 2853690)
si eu sunt doritor de saab, chiar posesor :)))

Pai vreau sa ne adunam mai intai cei care sunt posesori. In fine .. suntem 3 deocamdata. Mai anuntati si voi pe altcineva care are masina Saab.

ionut_cluj 11-12-09 06:35

re: Usergroup Saab
 
count me in!

D.Y ¬ 11-12-09 12:20

re: Usergroup Saab
 
Quote:

Originally Posted by ionut_cluj (Post 2880616)
count me in!

OK! Cu timpul ne strangem mai multi. Da-ti vestea mai departe!! :)

D.Y ¬ 27-12-09 17:37

re: Usergroup Saab
 
Rog un moderator sa adauge la titlul threadului - " usergroup SAAB ". Multumesc!!:D

EaGle 27-12-09 23:44

re: Usergroup Saab
 
Ai vorbit cu un Administrator despre acest usergroup ?

D.Y ¬ 28-12-09 00:17

re: Usergroup Saab
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 2927627)
Ai vorbit cu un Administrator despre acest usergroup ?

Am vorbit cu Aleks. A zis ca sectiunea nu este asa activa. Si incerc sa adun multa lume si sa fie mai activi.

EaGle 28-12-09 00:20

re: Usergroup Saab
 
Problema este ca nu exista nici sectiunea SAAB, inainte eu as face sectiunea, apoi usergroup-ul :)

D.Y ¬ 28-12-09 00:21

re: Usergroup Saab
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 2927745)
Problema este ca nu exista nici sectiunea SAAB, inainte eu as face sectiunea, apoi usergroup-ul :)

Pai as fi vrut sa fie la marci de masini, nu la alte masini - europene.

L.E: Si cum fac o sectiune? ca asta nu stiu sa fac ca in rest.. :oops:

EaGle 28-12-09 00:24

re: Usergroup Saab
 
Exact, inainte de tot faceti sectiunea SAAB.

D.Y ¬ 28-12-09 00:25

re: Usergroup Saab
 
Quote:

Originally Posted by EaGle (Post 2927755)
Exact, inainte de tot faceti sectiunea SAAB.

Deci fac un nou thread cu numele " Saab " ?

EaGle 28-12-09 09:08

re: Usergroup Saab
 
Nu, vorbeste cu Aleks sa faca o SECTIUNE, nu topic. Sectiunea este mai mare decat topicul, intr-o sectiune se strang mai multe topicuri.


All times are GMT +2. The time now is 20:57.

- Copyright 2026 4Tuning