![]() |
Corvette C6 - GeigerCars SC 524 Kompressor
5 Attachment(s)
SC 524 Kompressor este denumirea data de GeigerCars variantei "dopate" a lui Corvette C6. |
Re: Corvette C6 - GeigerCars SC 524 Kompressor
Ce tare e.... :D...auzi 524cp...vai de viatza mea...oare cand o ajunge si Albea mea la puterea asta ?? :P
|
Re: Corvette C6 - GeigerCars SC 524 Kompressor
- motor 6 cilindri, V8, cu compresor
Ce modificarile dreaq dom`le daca au reushit ashtia sa faca un V8 cu 6 cilindrii :)) |
Re: Corvette C6 - GeigerCars SC 524 Kompressor
Quote:
era vorba de 6 litri, V8... |
Re: Corvette C6 - GeigerCars SC 524 Kompressor
impresionanta...
e puternica,frumoasa si cabrio.ce mai vrei??? dar cred ca cei 87.990 E sunt doar pt modificari k e prea ieftin sa fie toata masina. |
Re: Corvette C6 - GeigerCars SC 524 Kompressor
Si cu ce e mai prejos un Z06? Care are si o garantie si ceva mai multe ture? Si care incepe de la 65 000 $?
|
Re: Corvette C6 - GeigerCars SC 524 Kompressor
E tare asta :)) cum sa coste atata modificarile atata e mashina ! cat ai vrea sa coste 200000 de ce zici ca e ieftina !?
|
Re: Corvette C6 - GeigerCars SC 524 Kompressor
Quote:
|
Re: Corvette C6 - GeigerCars SC 524 Kompressor
6 litri , v8 , american muscle frate ! e tare rau masinuta ! arata si bine !
|
Re: Corvette C6 - GeigerCars SC 524 Kompressor
sincer in comparatzie cu celelalte supercaruri care ating viteza maxima de 325 km/h si care fac 0-100 sub 4 secunde mi se pare si mie ieftina... plus ca e cabrio vina caldura :)
|
Re: Corvette C6 - GeigerCars SC 524 Kompressor
faina masina ... pretzu e bun pt un corvette ..e si bestiala
|
Re: Corvette C6 - GeigerCars SC 524 Kompressor
Putere mare pret mic...da' la asa masina tunata ar merge si niste faruri xenon...:(
|
Re: Corvette C6 - GeigerCars SC 524 Kompressor
Pretul e cu tot cu masina nu doar pachetu. Corvette pleaca de la vreo 55000 in America
|
Re: Corvette C6 - GeigerCars SC 524 Kompressor
frumoasa
ieftina-pt 524 cp cred ca ar merita fiecare banut pt aceasta masina |
Re: Corvette C6 - GeigerCars SC 524 Kompressor
Am impresia ca o sa-mi iau si eu una din asta e prea misto...:)
Ce sa zic a iesit belea de masina... Si la ce caracteristici are...nu mai vorbesc... o sa ma vedeti cu masina asta pe strada cand o sa castig la LOTTO :) |
| All times are GMT +2. The time now is 07:24. |
- Copyright 2026 4Tuning