Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Dacia Berlina vs ? pe data de 9 la LR. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/15355-dacia-berlina-vs-data-9-lr.html)

Catalyn 13-04-06 11:07

Re: Dacia Berlina vs ? pe data de 9 la LR.
 
ne dam noi SGM-ule ;) sa vad si eu cum mai satu dupa o iarna lunga!

bano 16-04-06 18:04

Re: Dacia Berlina vs ? pe data de 9 la LR.
 
nea pacalit na venit azi :sad:

Lucian 16-04-06 19:19

Re: Dacia Berlina vs ? pe data de 9 la LR.
 
Poza de la avatar e masina ta ?

bano 16-04-06 22:12

Re: Dacia Berlina vs ? pe data de 9 la LR.
 
Quote:

Originally Posted by Lucian
Poza de la avatar e masina ta ?

nop >./>vum

Lucian 16-04-06 22:34

Re: Dacia Berlina vs ? pe data de 9 la LR.
 
SGM a lucrat pana la 7 dimineata s atermine masina. Ieri seara tragea grav dar in drum spre casa a avut problme grave. La 2 noaptea sa te apuci sa lucrezi la masina si la 7 sa te duci la culcare dezamagit .... Nu pot spune decat ca din partea mea si a lui Pepy (cuvintele lui) : TOT RESPECTUL PT SGM ! Este de admirat si exemplar efortul lui .

200SX 16-04-06 23:12

Re: Dacia Berlina vs ? pe data de 9 la LR.
 
Si eu auzisem cuvinte de lauda despre versiunea actula de SGM pacat ca a avut probleme pe care nu a reusit sa le remedieze

:cry:

maryo 17-04-06 09:56

Re: Dacia Berlina vs ? pe data de 9 la LR.
 
Am discutat si eu cu SGM-ul sambata noaptea-era suparat si dezamagit pentru ca avea probleme cu ambreiajul.
Robert e un tip de nota 10 care a facut dintr-o Dacie o masina foarte competitiva cu propriile idei si posibilitati.Imi stie parerea dar o mai spun inca odata:Felicitari pentru tot,nu numai pt motorul Turbo care il ai acum- te felicit si pt motorul aspirat care il aveai si cu care ma prajeai cand aveam golful verde.Bravo Robert!!!



Quote:

Originally Posted by Lucian
SGM a lucrat pana la 7 dimineata s atermine masina. Ieri seara tragea grav dar in drum spre casa a avut problme grave. La 2 noaptea sa te apuci sa lucrezi la masina si la 7 sa te duci la culcare dezamagit .... Nu pot spune decat ca din partea mea si a lui Pepy (cuvintele lui) : TOT RESPECTUL PT SGM ! Este de admirat si exemplar efortul lui .


UniculSGM 17-04-06 20:00

Re: Dacia Berlina vs ? pe data de 9 la LR.
 
Multumesc pt aprecieri baieti. Intr-adevar am reusit sa fac un motor destul de competitiv, dar parese ca ambreiajul de serie este prea slab pt puterea dezvoltata de motor.

Nu am reusit sa remediez problema la timp, si va ramane asa mult timp, pana gasesc un ambreiaj capabil.

Multumiri lui Mihnea (AEW) si Cristi care au stat de la 2 la 7 dimineata cu mine sa fac masina, dar parese ca fara succes. Macar am incercat si nu ne-am lasat batuti,asta e cel mai important.

UniculSGM 23-07-06 02:20

Re: Dacia Berlina vs ? pe data de 9 la LR.
 
Mai provoaca cineva o dacie berlina?

yknot 23-07-06 06:51

Re: Dacia Berlina vs ? pe data de 9 la LR.
 
ai reusit sa o faci?

UniculSGM 23-07-06 20:45

Re: Dacia Berlina vs ? pe data de 9 la LR.
 
cat de cat :D

yknot 23-07-06 21:31

Re: Dacia Berlina vs ? pe data de 9 la LR.
 
o asteptam la start sa taie din nasul unora ;)

gabiWRC 26-07-06 12:27

Re: Dacia Berlina vs ? pe data de 9 la LR.
 
sal as vrea ca sgm-ul sa reuseasca sa regleze masina ca in noaptea in care ''sa prajit'' ambreiajul...o sa fie visul multor conducatori de dacia...acea masina...;) bafta robert!!!

UniculSGM 10-08-06 13:31

Re: Dacia Berlina vs ? pe data de 9 la LR.
 
1 Attachment(s)
Nici un amator?

daniwmk 10-08-06 13:34

Re: Dacia Berlina vs ? pe data de 9 la LR.
 
Quote:

Originally Posted by B-34-SGM
Nici un amator?

eu eu eu
nova 1.8 poate ne intalnim mai devreme de 2 sept ... ce zici ?


All times are GMT +2. The time now is 14:21.

- Copyright 2024 4Tuning