Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   Clasament virtual tuning. (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/15354-clasament-virtual-tuning.html)

Gratzian 03-04-06 23:31

Clasament virtual tuning.
 
Clasament virtual tuning.


ADVANCED TUNING
^^^^^^^^^^^^^^^

Locul 1
la egalitate cu 8 voturi fiecare
Lucrarea nr.1
Lucrarea nr.5

Locul 2 si 3 nu se acorda

BEGINNER TUNING
^^^^^^^^^^^^^^^

Locul 1 - Lucrarea nr. 25 cu 5 voturi
Locul 2 - la egalitate cu 2 voturi fiecare - Lucrarea numarul 1,23 si 29

Locul 3 nu se acorda

FREEHAND TUNING
^^^^^^^^^^^^^^^

Locul 1 - Lucrarea nr.5 cu 8 voturi
Locul 2 - Lucrarea nr.4 cu 7 voturi
Locul 3 - Lucrarea nr.1 cu 2 voturi


HIGH-END TUNING
^^^^^^^^^^^^^^^

Locul 1 - Lucrarea nr.3 cu 7 voturi
Locul 2 - la egalitate cu 3 voturi fiecare - Lucrarea numarul 2 si 5
Locul 3 - Lucrarea nr.9 cu 2 voturi

Gratzian 03-04-06 23:38

Re: Clasament virtual tuning.
 
ramane de vazut cum rezolvam cazurile de egalitate
maine sau imd cum ne revenim, o sa postam lucrarile cu poll-uri si o sa vedem si parerea membrilor 4 tuning, in acelasi timp cu publicarea unui articol pe 1 pagina...
acum o sa vreau sa dorm si eu, caci pana acum nu am reusit, desi intram deja in 4 aprilie... cand ma trezesc, o sa hotaram modalitatea de premiere....

ALXutz 04-04-06 00:03

Re: Clasament virtual tuning.
 
Deci la Advanced au votat 16 persoane, la Begginer 11 persoane, la freehand 17 persoane, iar la High-end 15 persoane! Sa inteleg ca memrbii juriului au fost prea obositi sa voteze la toate categoriile?
In plus, la Begginer, pe locul 2 a mai aparut o lucrare care la show nu a fost mentionata, lucrarea cu numarul 1!
Si inca ceva.. regulamentul se face din mers? Adica nici macar acum, dupa incheierea concursului, nu e clar cum stau lucrurile?

Gratzian 04-04-06 02:05

Re: Clasament virtual tuning.
 
membrii juriuui au votat toate categoriile
in clasament sunt voturile date castigatorilor...
o aritmetica simpla cum faci tu, presupune ca juriul a votat NUMAI pt castigatori ca sa iasa cum vrei tu aceeasi cifra
dar oare unii membri au mai votat si alte masini, nu te prinzi?

e greu sa iti imaginezi ca unii membrii din juriu au votat si alte lucrari decat cele castigatoare???
nu mai da cu paru, ca te ucid
sunt obosit rau, asa ca nu ma supar ca esti rautacios
si in plus.... daca crezi ca putea cineva sa influenteze juriul... imi vine sa rad
o sa publicam juriul si voturile
asa ca ... asteapta votarea pe 4tuning si nu ma critica lucruri facute corect

_DPG_ 04-04-06 10:39

Re: Clasament virtual tuning.
 
Din pacate nu am putut sa vin la Prisma...cum pot sa aflu ce numar aveau lucrarile mele?

frost_dani 04-04-06 13:13

Re: Clasament virtual tuning.
 
dar as putea sa stiu shic yo dc nu mai se acorda locul 2 shi 3 la advanced ??c najpa adica unii dintre noi au lucrat degeaba....

Ace Axel 04-04-06 13:31

Re: Clasament virtual tuning.
 
io nu inteleg cum sa votat...

blondish 04-04-06 14:11

Re: Clasament virtual tuning.
 
pana la urma astea raman rezultatele finale?
sau se mai voteaza si pe forum si apoi se afla castigatorii?

frost_dani 04-04-06 14:44

Re: Clasament virtual tuning.
 
Quote:

Originally Posted by Ace Axel
io nu inteleg cum sa votat...

yo am impresia (fara suparare) k sa votat nu cu ochii ci cu......

maf 04-04-06 14:52

Re: Clasament virtual tuning.
 
s-a votat pe baza de spaga :))))))) ....... hai k glumeam....... yo unu nici nuj dak am trimis bine lucrarea, nici nuj dak a fost inscrisa , adik inscrise k aveam mai multe, stie cineva ceva dak era la beginner o mazda cu flacari albastre?

tng 04-04-06 16:26

Re: Clasament virtual tuning.
 
nu mai dati date despre lucrarile voastre pt ca am inteles ca se va face un poll, sa voteze si lumea de pe forum.

eu nu inteleg de ce nu s-a acordat locul 3 la cat. Beginner, chiar nu era nici o lucrare din cele 31 care sa ocupe acel loc ? :???:

GolfuletzS 04-04-06 16:33

Re: Clasament virtual tuning.
 
aceasi intrebare o am si eu pentru Advance.... nu asa era vorba locu I II III ?! ce s`a intamplat?

maf 04-04-06 17:24

Re: Clasament virtual tuning.
 
crek s-a renuntat pt k la locul 2 sunt 2 castigatori..... nuj ...... zic si yo ......... sorry si nu mai dau date pana dupa voturi.......

frost_dani 04-04-06 19:32

Re: Clasament virtual tuning.
 
mah fratilor yo chiar k nu mai inteleg nimic........adica pana ieri erau 3 locuri la advanced iar acum sa auzim k nu sa facut decat locul 1 shi celelalte au fost......nu stiu......chiar k nu mai inteleg nimic

Yackone 04-04-06 19:32

Re: Clasament virtual tuning.
 
din cate am vazut acum sunt unul din cei 3 de pe locul 2 de la beginner tuning...ce se intampla mai departe cu acel poll...:?: :!: :?:


All times are GMT +2. The time now is 07:28.

- Copyright 2024 4Tuning