![]() |
[EXT]BMW seria 3...din nou
5 Attachment(s)
un bmw seria 3....
|
Re: [EXT]BMW seria 3...din nou
e frumoasa.imi place culoarea dar lipsesc pragurile.
iar cu jantele...se putea mai bine. am votat frumoasa8) |
Re: [EXT]BMW seria 3...din nou
Frumoasa! Jantele sunt ok.. mai mergeau niste praguri si dupa parerea mea spoilerul ala fata nu arata asa bine..
P.S: Trebuiau facute niste poze mai clare |
Re: [EXT]BMW seria 3...din nou
Exemplu de cum trebuie facut. Mai trebe praguri si are exact cat si ce ii trebuie nu niste chestii vulgare de-a dreptu'. Succes in continuare
|
Re: [EXT]BMW seria 3...din nou
ursulica... imi place in orice stare ar fi :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 20:33. |
- Copyright 2026 4Tuning