Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning Interior (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior.html)
-   -   cumpar ceas boost -1 la 2 bari (https://forum.4tuning.ro/466-tuning-interior/153050-cumpar-ceas-boost-1-2-bari.html)

bogdan_kwx 12-11-09 06:36

cumpar ceas boost -1 la 2 bari
 
caut un ceas de tipul asta pt masurarea presiunii de supraalimentare . sa fie de la -1 bar pina la 2 bari .poate fi si pina la 2,5 sau 3.
Multumesc.0721232805

Hondarul 12-11-09 11:37

Re: cumpar ceas boost -1 la 2 bari
 
Am eu asa ceva, habar nu am ce marca este, in cutie, cu tot cu suport. O sa ajung acasa sa vad daca arata presiunea care o doresti, dar majoritatea asa arata, de la -1 la 2 bari. Nu mai am masina turbo, deci zace degeaba.


All times are GMT +2. The time now is 15:39.

- Copyright 2026 4Tuning