Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   De ce se inchid topicuri fara sa se precizeze un motiv (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/1530-inchid-topicuri-precizeze-motiv.html)

B|shOp-VR6 14-07-04 10:24

De ce se inchid topicuri fara sa se precizeze un motiv
 
Am observat ca in ultimul timp tot se inchid topicuri fara ca moderatorul sa ne zica si noua un motiv (oricat de penibil ar fi). Cred ca ar fi frumos din partea lor k inainte sa-l inchida sa ne zica si noua motivul... chiar dak acesta ar fi: \"k asa am vrut eu\".

Multumesc!

BogdanCMS 14-07-04 21:40

Mda, si mie mi se pare dubios...eu am vb cu ZoliaT pe privat, si mi-am spus pasul...parerea mea e ca trebuie avut grija la cine se da rangul de moderator.

ZoliaT_2 15-07-04 00:28

Re: De ce se inchid topicuri fara sa se precizeze un motiv
 
Quote:

Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Am observat ca in ultimul timp tot se inchid topicuri fara ca moderatorul sa ne zica si noua un motiv (oricat de penibil ar fi). Cred ca ar fi frumos din partea lor k inainte sa-l inchida sa ne zica si noua motivul... chiar dak acesta ar fi: \"k asa am vurt eu\".

Multumesc!

vreau exemplu

B|shOp-VR6 15-07-04 08:57

Un simplu ex: Kitana - fetita atomica ...
Apoi s-au mai inchis unele dar tre sa mai stau sa le caut... k nu atunci nu dadeam atentie..

bogdan 15-07-04 11:16

scuzama dar daca tu crezi ca pe un site auto se face topic despre nu stiu ce copila dupa care balesc alti copii de pe aici cred ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda acum ganditi si voi ca doar sunteti oameni cu capul pe umeri,cred eu.....

BogdanCMS 15-07-04 12:20

Pai atunci de ce mai exista forumuri ca \"Comunitatea 4tuning\", \"Tot ce nu poate fi incadrat\" si altele de genul asta? Ideea de comunitate e sa-si spuna fiecare parerea, eu asa stiam(chiar daca nu e vb de masini, totusi e vb de o persoana din comunitate)...Daca vor sa vb de asha ceva, treaba lor, sa vorbeasca. Cel putin asta e parerea mea.

bogdan 15-07-04 12:29

dupa cum spuneam mai sus va cred oameni cu capul pe umeri ,ce ar fi sa facem toti topicuri de genul\"bogdan masculul feroce\"sau mai stiu eu ce aberatie?!?!?

BogdanCMS 15-07-04 12:48

E totusi un forum public, acum ce-o sa faci, o sa stai sa-i educi pe toti si sa le spui ce e bine si ce e rau? Eventual, si niste pedepse ca la copii mici, de genul \"daca nu sunteti cuminti va sterg topicul\"...Nush, faceti ce credeti de cuviinta, mie totusi nu mi se pare normal. Vorba lu' Ford_V6, ce-i asta, \"forumul Patriarhiei\"?

EvLSant0S 15-07-04 12:51

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"bogdan\"
scuzama dar daca tu crezi ca pe un site auto se face topic despre nu stiu ce copila dupa care balesc alti copii de pe aici cred ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda acum ganditi si voi ca doar sunteti oameni cu capul pe umeri,cred eu.....

topicul cu.... kitana fetitza atomica a fost facut de Zoliat :)

bogdan 15-07-04 12:53

da si?

BogdanCMS 15-07-04 12:56

Pai...si totushi, ZoliaT e Admin...chiar nu are nici o importanta? :?

EvLSant0S 15-07-04 12:56

asta nu inseamna ca tu nu esti pe aceeasi lungime de unda cu el? + face ce vrea el.. si ce crede el ca e bine... eu m-am saturat ... am tacut.. ca iar imi pun indieni in cap... cu tot respektu`

bogdan 15-07-04 13:01

probabil ca de aceea este si inchis acum nu?

BogdanCMS 15-07-04 13:07

El nu ar fi inchis un topic fara sa spuna de ce...Cel putin asha a facut pana acum...A fost super-civilizat din punctul asta de vedere, nota 10+ pt el...

bogdan 15-07-04 13:13

probabil ca cineva, dupa cum ati spus si voi ,a facut exces de zel dar asta o sa se rezolze foarte repede


All times are GMT +2. The time now is 15:31.

- Copyright 2026 4Tuning