![]() |
De ce se inchid topicuri fara sa se precizeze un motiv
Am observat ca in ultimul timp tot se inchid topicuri fara ca moderatorul sa ne zica si noua un motiv (oricat de penibil ar fi). Cred ca ar fi frumos din partea lor k inainte sa-l inchida sa ne zica si noua motivul... chiar dak acesta ar fi: \"k asa am vrut eu\".
Multumesc! |
Mda, si mie mi se pare dubios...eu am vb cu ZoliaT pe privat, si mi-am spus pasul...parerea mea e ca trebuie avut grija la cine se da rangul de moderator.
|
Re: De ce se inchid topicuri fara sa se precizeze un motiv
Quote:
|
Un simplu ex: Kitana - fetita atomica ...
Apoi s-au mai inchis unele dar tre sa mai stau sa le caut... k nu atunci nu dadeam atentie.. |
scuzama dar daca tu crezi ca pe un site auto se face topic despre nu stiu ce copila dupa care balesc alti copii de pe aici cred ca nu suntem pe aceeasi lungime de unda acum ganditi si voi ca doar sunteti oameni cu capul pe umeri,cred eu.....
|
Pai atunci de ce mai exista forumuri ca \"Comunitatea 4tuning\", \"Tot ce nu poate fi incadrat\" si altele de genul asta? Ideea de comunitate e sa-si spuna fiecare parerea, eu asa stiam(chiar daca nu e vb de masini, totusi e vb de o persoana din comunitate)...Daca vor sa vb de asha ceva, treaba lor, sa vorbeasca. Cel putin asta e parerea mea.
|
dupa cum spuneam mai sus va cred oameni cu capul pe umeri ,ce ar fi sa facem toti topicuri de genul\"bogdan masculul feroce\"sau mai stiu eu ce aberatie?!?!?
|
E totusi un forum public, acum ce-o sa faci, o sa stai sa-i educi pe toti si sa le spui ce e bine si ce e rau? Eventual, si niste pedepse ca la copii mici, de genul \"daca nu sunteti cuminti va sterg topicul\"...Nush, faceti ce credeti de cuviinta, mie totusi nu mi se pare normal. Vorba lu' Ford_V6, ce-i asta, \"forumul Patriarhiei\"?
|
Re:
Quote:
|
da si?
|
Pai...si totushi, ZoliaT e Admin...chiar nu are nici o importanta? :?
|
asta nu inseamna ca tu nu esti pe aceeasi lungime de unda cu el? + face ce vrea el.. si ce crede el ca e bine... eu m-am saturat ... am tacut.. ca iar imi pun indieni in cap... cu tot respektu`
|
probabil ca de aceea este si inchis acum nu?
|
El nu ar fi inchis un topic fara sa spuna de ce...Cel putin asha a facut pana acum...A fost super-civilizat din punctul asta de vedere, nota 10+ pt el...
|
probabil ca cineva, dupa cum ati spus si voi ,a facut exces de zel dar asta o sa se rezolze foarte repede
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:31. |
- Copyright 2026 4Tuning