Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Cum facem rost de mai multi cai putere ? (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere.html)
-   -   Anvelope Racing (https://forum.4tuning.ro/19-facem-rost-cai-putere/15281-anvelope-racing.html)

dask137 01-04-06 18:42

Anvelope Racing
 
Vreau sa aduc in Romania anvelope pentru raliu (asfalt si macadam) dar in special slick-uri. Sunt anvelope strict racing! Daca sunt oameni interesati de asa ceva chiar vreau sa incep sa aduc. Eu le aduc cu un prieten care e fost pilot de raliu in belgia dar s-a retras (sper ca nu pentru mult timp). El acuma cu asta se ocupa si are un stoc frumos de anvelope de tot felu. In Romania nu stiu daca se comercializeaza asa ceva de altfel de asta incep discutia asta, ideea mi-a venit de la un prieten care mi-a cerut sa ii fac rost de niste slicks-uri pentru cursele de la aeroportul Oradea, iar anvelopele ar face mari diferente la rezultate. In legatura cu preturile, inca nu stim, dar foarte curand, posibil ca pe luni sa am deja o idee cam cat ar costa, dar preturile difera de la anvelopa la alta.

Daca stie cineva cine mai aduce anvelope pentru competitie si mi-ar zice niste detalii, ar fii super.

zzero 02-04-06 02:25

Re: Anvelope Racing
 
colina motors www.colina.ro

Swat-Cat 02-04-06 12:16

Re: Anvelope Racing
 
pt bucuresti sigur trebuie pt macadam :)

la ce bani?

dask137 04-04-06 14:44

Re: Anvelope Racing
 
cam 150 euro/buc
Yokohama pe 15 si 16

Lucian 08-04-06 09:20

Re: Anvelope Racing
 
Ce dimensiuni ?

einstein1984 10-04-06 21:36

Re: Anvelope Racing
 
IPSO aduceau pe comanda gume de competitie Michelin. La fel si Pneurom pentru Pirelli!

juana_man 11-04-06 12:23

Re: Anvelope Racing
 
in satu mare la gerbog sunt diferite gume racing si ei aduc orice fel de slick-uri la comanda cu un termen de livrare cca 7 zile si la un pret........fara concurenta in ro!!!!


All times are GMT +2. The time now is 14:10.

- Copyright 2026 4Tuning