Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   VAND Nokia 8800 ! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/152115-vand-nokia-8800-a.html)

DTH 06-11-09 15:05

VAND Nokia 8800 !
 
3 Attachment(s)
Il puteti vedea mai jos cum arata , nu are ecranul protector , s-a spart si nu am avut timp sa merg cu el sa il fac + sina merge greu ...in rest merge perfect ( nu are display`ul spart ) sa ma repet...ca sa nu se creada altceva :-)

Pret : 200 RON Negociabil !

Ma puteti contacta intr-un pm sau la nr : 0730.924.576 !


L.E: Am doar incarcator la el :D

al3x82 06-11-09 22:35

Re: VAND Nokia 8800 !
 
Vrei un 6300 dar nu ii merge blutoothul ca cica i-a upgradat softul??( nu e al meu, e al unui prieten care mi l-a lasat sa il dau)

DTH 06-11-09 23:26

Re: VAND Nokia 8800 !
 
Quote:

Originally Posted by al3x82 (Post 2786291)
Vrei un 6300 dar nu ii merge blutoothul ca cica i-a upgradat softul??( nu e al meu, e al unui prieten care mi l-a lasat sa il dau)

Numai vreau telefoane , mi-am luat un nokia doar de sms si de vorbit , si vreau sa scap de toate astea ca nu am ce face cu ele ... :sad:

DTH 13-11-09 20:13

Re: VAND Nokia 8800 !
 
VANDUT ! Se poate inchide , multumesc !


All times are GMT +2. The time now is 09:57.

- Copyright 2026 4Tuning