![]() |
amp fara low level input...need help
Salutare! Am primit un junghi de amplificator de la un prieten. Singura problema este ca nu are low-level-input pentru rca-uri,numai high,iar eu as vrea sa-l leg la rca-uri...cd-playerul are un pre-out. Se poate face cumva chestia asta,exista adaptor sau ceva de genul?
Si daca-l leg la un difuzor ce trebuie sa fac,mai alimentez si difuzorul in paralel sau il anulez si alimentez cu semnal numai statia? Un multumesc anticipat! Acesta este :http://www.mediaboom.ro/Amplificator...ss)-p-554.html |
| All times are GMT +2. The time now is 02:39. |
- Copyright 2026 4Tuning