Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   amp fara low level input...need help (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/151760-amp-low-level-input-need-help.html)

yonutz85 04-11-09 20:13

amp fara low level input...need help
 
Salutare! Am primit un junghi de amplificator de la un prieten. Singura problema este ca nu are low-level-input pentru rca-uri,numai high,iar eu as vrea sa-l leg la rca-uri...cd-playerul are un pre-out. Se poate face cumva chestia asta,exista adaptor sau ceva de genul?
Si daca-l leg la un difuzor ce trebuie sa fac,mai alimentez si difuzorul in paralel sau il anulez si alimentez cu semnal numai statia?
Un multumesc anticipat!

Acesta este :http://www.mediaboom.ro/Amplificator...ss)-p-554.html


All times are GMT +2. The time now is 02:39.

- Copyright 2026 4Tuning