![]() |
tranformari ale masinii
|
Re: tranformari ale masinii
hahahahah super tare .... sa`mi trag una :)
|
Re: tranformari ale masinii
lol, sigur e la misto...
|
Re: tranformari ale masinii
'cred ca ti-au murit ceva cai putere si le iese coada pe toba' :):):)hahahahahahha ...tare faza
|
Re: tranformari ale masinii
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:.....e super tare faza...:D
|
Re: tranformari ale masinii
prea tare =)))
|
Re: tranformari ale masinii
bine a raspuns unul... am ras pana mi-au dat lacrimile.
|
Re: tranformari ale masinii
prea tare faza :lol: :lol: :lol:
|
Re: tranformari ale masinii
lol "ca parul de cal" :lol:
tragic :D |
Re: tranformari ale masinii
:)) penala remarca dar la obiect daca ala asa sa expimat raspunsu a fost e masura:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:29. |
- Copyright 2026 4Tuning