Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Cartuse imprimanta NOI! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/151498-cartuse-imprimanta.html)

julaikos 03-11-09 16:51

Cartuse imprimanta NOI!
 
Dupa cum spune si titlul am cateva cartuse de imprimanta noi noute!(sigilate) de vanzare
3 x HP 78 50 ron bucata
1 x HP 15 50 ron
1 x HP 351 50 ron
1 x Canon BX 3 35 ron
1 x Canon BC21e(doar cartusuul negru!) 25 ron

Astea sunt singurele care le am,daca mai "adun" o sa le postez aici.
Trimit si prin posta cu ramburs 8)
raspund la solicitari aici,in privat sau la 0721165050.

julaikos 16-11-10 23:20

Re: Cartuse imprimanta NOI!
 
au ramas valabile
3xhp78
1xhp15
1xhp351
1xhp56
150 de lei toate!

julaikos 06-12-10 21:09

Re: Cartuse imprimanta NOI!
 
au ramas valabile
3 x hp78
1 x hp15
1 x hp56 (desfacut din ambalaj,dar cu sigiliul neatins pe capetele de scriere)
100 de lei toate!

julaikos 06-12-10 21:16

Re: Cartuse imprimanta NOI!
 
au ramas valabile
3 x hp78
1 x hp15
1 x hp56 (desfacut din ambalaj,dar cu sigiliul neatins pe capetele de scriere)
100 de lei toate!

DiavoLLo 06-12-10 23:23

Re: Cartuse imprimanta NOI!
 
iti ofer 70 ron pe toate...nu mi`o lua in nume de rau....dar atat pot oferi.daca e ceva imi dai un pm. multumesc.


All times are GMT +2. The time now is 11:29.

- Copyright 2026 4Tuning