Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Un Ford Mustang GT special pt Halloween!!! (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/151293-ford-mustang-gt-special-pt-halloween.html)

Sasha 02-11-09 17:20

Un Ford Mustang GT special pt Halloween!!!
 
4 Attachment(s)
Probabil pe langa un costum de Halloween trebuia si o masina pe masura :lol:

N3n3a 02-11-09 17:43

Re: Un Ford Mustang GT special pt Halloween!!!
 
interesanta ideea.. :D

cryssl 02-11-09 20:25

Re: Un Ford Mustang GT special pt Halloween!!!
 
nasol....a luat un spray auto rosu o sticla de jack si a inceput sa se joace dea halloweenu ..

mai degraba cred ca e vreo farsa de halloween facuta vreunui proprietar de mustang :))

andi_cimpean 02-11-09 20:57

Re: Un Ford Mustang GT special pt Halloween!!!
 
Quote:

Originally Posted by cryssl (Post 2774154)
nasol....a luat un spray auto rosu o sticla de jack si a inceput sa se joace dea halloweenu ..

mai degraba cred ca e vreo farsa de halloween facuta vreunui proprietar de mustang :))

daca era vreo farsa, cred ca i-o facea permanent:lol:...nu lipite cu scoci:D

Champion 02-11-09 21:29

Re: Un Ford Mustang GT special pt Halloween!!!
 
Mie chiar imi place cum arata...mai putin mana de pe capota in rest e chiar frumos :)

Mustang 03-11-09 10:41

Re: Un Ford Mustang GT special pt Halloween!!!
 
Daca n-ar fi mana si banda cu Danger, cred ca ar arata ok.

StreetStyle22 03-11-09 14:17

Re: Un Ford Mustang GT special pt Halloween!!!
 
E tare ideea,dar mai mergeau ceva degete prin grila,si niste dinti infipti in bara. :lol:
off: ce marca e masina din stanga mustangului ?

Racer21 03-11-09 14:31

Re: Un Ford Mustang GT special pt Halloween!!!
 
E foarte funny treaba! Din Mustang sa zici: "ne dati ori nu ne dati?" :lol::lol::lol:

cryssl 03-11-09 18:08

Re: Un Ford Mustang GT special pt Halloween!!!
 
Quote:

Originally Posted by andi_cimpean (Post 2774286)
daca era vreo farsa, cred ca i-o facea permanent:lol:...nu lipite cu scoci:D

nu cred ca vopseaua e lipita cu scoci.. si banda nu ii vad alta solutie..+ ca din cate vad eu a "dat" cu vopsea si pe parbriz.. ..eu raman la ideea ca ia facut cineva o farsa sau si'a batut joc vreun trecator de el

Quote:

Originally Posted by StreetStyle22 (Post 2776263)
E tare ideea,dar mai mergeau ceva degete prin grila,si niste dinti infipti in bara. :lol:
off: ce marca e masina din stanga mustangului ?

vreun hyundai..dupa stop presupun asta.. nu bag mana in foc(sau in mustang )

RA_2fast4u 03-11-09 21:22

Re: Un Ford Mustang GT special pt Halloween!!!
 
Quote:

Originally Posted by StreetStyle22 (Post 2776263)
E tare ideea,dar mai mergeau ceva degete prin grila,si niste dinti infipti in bara. :lol:
off: ce marca e masina din stanga mustangului ?

exact asta ma intrebam si eu. Eu as fi votat pe un saab 9-3 sau un audi a4... dar s-au dovedit a fi presupuneri eronate ambele. saab-ul are altfel clantele de la usi... asa ca am fost convins ca e un a4.. pana cand am observat ca are busonul de la rezervor rotund... audi-ul il are patrat :))

DTH 04-11-09 01:22

Re: Un Ford Mustang GT special pt Halloween!!!
 
Am votat neinteresant ca bataie de joc nu este ...adica ma refer la faptul ca nu are ceva spart/rupt etc , dar in orice caz este NASPA rau asa culoarea aia aruncata`n sictir si mana aia pusa de zici ca e luata din cosu de gunoi ...deci ...bullll shiiiiit !


next .....


All times are GMT +2. The time now is 14:22.

- Copyright 2024 4Tuning