Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - VENOX (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/151262-machetele-mele-venox.html)

VENOX 29-03-10 12:43

Re: Machetele mele - VENOX
 
1 Attachment(s)
Gata cu calutii suparati, gata cu US Cars. Deseara revin la europene.

Un hint:

VENOX 29-03-10 23:04

Re: Machetele mele - VENOX
 
14 Attachment(s)
Dupa cum ziceam revin la europene si incep seria cu:

Giugiaro Monza Cross Coupe (1/24) Motorama

PS: Imi cer scuze moderatorilor pentru ca am incalcat usor limita de poze, dar nu ma puteam incadra in mai putine. Sper sa nu fie o problema prea mare de data asta :rolleyes2

Dark Side 29-03-10 23:09

Re: Machetele mele - VENOX
 
Un proiect comun al celor de la Giugiaro cu cei de la Nissan. Esec total dupa parerea mea. Ceva mini masina pe roti de X5 (adica de 20')... not looking good. :(

steaua23 30-03-10 00:00

Re: Machetele mele - VENOX
 
Quote:

Originally Posted by VENOX (Post 3231414)
Dupa cum ziceam revin la europene si incep seria cu:

Giugiaro Monza Cross Coupe (1/24) Motorama

PS: Imi cer scuze moderatorilor pentru ca am incalcat usor limita de poze, dar nu ma puteam incadra in mai putine. Sper sa nu fie o problema prea mare de data asta :rolleyes2

eee ... se incalca frecvent limita de poze pe aici cand e o macheta mai rasarita :D

Foarte ciudat conceptul de la giugiaro. Nici nu stiu daca sa zic ca imi place sau nu ... :)
Totusi jantele sunt foarte reusite.

Creative256 30-03-10 07:41

Re: Machetele mele - VENOX
 
E ciudatica masinuta, dar imi place, si cred ca si tie ca altfel nu o luai ;). Cel mai mult imi place ca se vede lampa si becul :lol: tot incerc si eu sa o fac sa nu se vada dar nu imi iese de multe ori ;).

CALIN 79 30-03-10 08:18

Re: Machetele mele - VENOX
 
Ciudata, neciudata, mie imi place. Bravo.

THUNDER77 30-03-10 08:41

Re: Machetele mele - VENOX
 
E frumusica foc masinuta arata ingrijit realizata ! Felicitari !

VENOX 30-03-10 10:00

Re: Machetele mele - VENOX
 
Va multumesc si pentru aprecieri si pentru critici. Masina ce-i drept am primit-o cadou, daca era sa pun eu mana pe ea sa o cumpar, cred ca ma gandeam mai mult sau poate alegeam altceva. E clar o chestie de gust cu masina asta, unora le place altora nu. Cat despre lampa din poze, da Creative, am incercat sa o evit dar fara un filtru de lumina nu am avut cum avand in vedere cate geamuri are masina.

Racer21 30-03-10 14:10

Re: Machetele mele - VENOX
 
Ca masina nu-mi place deloc, mai ales interiorul...scary! :shock: Dar macheta, dragutza, merge in colectie ;)

gabitzUU 30-03-10 17:24

Re: Machetele mele - VENOX
 
Foarte tare monza,cu toate ca arata ciudatel ca are rotile mari,dar este foarte faina :d Felicitari.

VENOX 30-03-10 21:28

Re: Machetele mele - VENOX
 
Merci Racer21, gabitzUU! Dupa cum spuneam masina asta se rezuma la gustul fiecaruia. Sper ca ce urmeaza sa pun in seara asta sa fie mai pe placul tuturor. Hint: Tot un nume italian! :)

VENOX 30-03-10 23:10

Re: Machetele mele - VENOX
 
12 Attachment(s)
Alfa Romeo 8C Competizione (1/24) Motorama

radu_rs 30-03-10 23:53

Re: Machetele mele - VENOX
 
Asta este un model super al celor de la Alfa. Mi-ar placea unul real :evil_laug

Sa revin, imi place foarte mult culoarea, din ce vad in poze este un rosu-vin aprins. Imi plac detaliile si nu in ultimul rand pozele care sunt reusite, se vede ca te-ai straduit. Tine-o tot asa! :)

CALIN 79 31-03-10 07:19

Re: Machetele mele - VENOX
 
Foarte tare modelul, l-am vrut si eu la 1:43 Cararama dar n-am mai apucat sa-l iau. Foarte frumoasa culoarea.

VENOX 31-03-10 10:58

Re: Machetele mele - VENOX
 
Ma bucur ca va place modelul. Si eu sunt destul de incantat de macheta. Singurul defect care ma bazaie e inchiderea capotei, se poate vedea in partea din fata ca nu se inchide cum trebuie. Dar sper sa rezolv totusi si asta.


All times are GMT +2. The time now is 14:47.

- Copyright 2024 4Tuning