Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Machetele mele (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele.html)
-   -   Machetele mele - VENOX (https://forum.4tuning.ro/505-machetele-mele/151262-machetele-mele-venox.html)

THUNDER77 07-03-10 22:27

Re: Machetele mele - VENOX
 
Vreau si euuuuuuuuuuuu din asta !!!!!!!!!!!!

VENOX 07-03-10 22:30

Re: Machetele mele - VENOX
 
Si eu as vrea... Oricum arunca un ochi aici

THUNDER77 07-03-10 22:55

Re: Machetele mele - VENOX
 
Cu riscul de a-mi vinde toata colectia si tot imi fac si eu asa ceva !!! Uimitor !!! Apropos , mie imi vine o Dacia 1310 de la IST la sfarsitul lunii !

e30_eVG3n 08-03-10 14:17

Re: Machetele mele - VENOX
 
Ai facut tu macheta mai frumoasa decat e, cu pozele alea superbe;-) Am vazut si eu macheta pe viu si nu prea m-a impresionat... Maisto... dar nu stiu, asta e prea frumoasa:-) Nu pot decat, sa te felicit pentru poze:hug:
Iar site-ul ala de Dacii modificate e prea tare:-P

Racer21 08-03-10 14:33

Re: Machetele mele - VENOX
 
Prea tare Dacia "Highway Militia Patrol"! :lol: Neaparat vreau si eu una, la ce scara este? :-)

E tare si Maisto-ul modificat. Mai mult ca sigur e din seria ProRodz, nu? :-) Oricum, alea sunt singurele Maisto 1/24 'mai bune', am si eu un Dodge Charger R/T tot din seria asta si sunt multumit de el :D

VENOX 08-03-10 14:56

Re: Machetele mele - VENOX
 
Quote:

Originally Posted by THUNDER77 (Post 3158538)
Cu riscul de a-mi vinde toata colectia si tot imi fac si eu asa ceva !!! Uimitor !!! Apropos , mie imi vine o Dacia 1310 de la IST la sfarsitul lunii !

Super tare, sunt curios sa o vad cand apare!
Quote:

Originally Posted by e30_eVG3n (Post 3160195)
Ai facut tu macheta mai frumoasa decat e, cu pozele alea superbe;-) Am vazut si eu macheta pe viu si nu prea m-a impresionat... Maisto... dar nu stiu, asta e prea frumoasa:-) Nu pot decat, sa te felicit pentru poze:hug:
Iar site-ul ala de Dacii modificate e prea tare:-P

Merci fain de aprecieri! Se pare ca a meritat efortul sa aranjez pozele putin.

Quote:

Originally Posted by Racer21 (Post 3160246)
Prea tare Dacia "Highway Militia Patrol"! :lol: Neaparat vreau si eu una, la ce scara este? :-)

E tare si Maisto-ul modificat. Mai mult ca sigur e din seria ProRodz, nu? :-) Oricum, alea sunt singurele Maisto 1/24 'mai bune', am si eu un Dodge Charger R/T tot din seria asta si sunt multumit de el :D

Ma bucur ca iti place, cred ca da, asa imi aduc aminte ca e din seria Pro Rodz.

steaua23 08-03-10 15:54

Re: Machetele mele - VENOX
 
Imi place stilul tau de a face poze.
FORD Starliner 1960, desi nu e realist ( ca nu cred ca exista masini de politie low rider) arata foarte bine. Si la scara ami mica si la scara mare merita luata.

VENOX 08-03-10 16:41

Re: Machetele mele - VENOX
 
Merci! Tocmai de aia ma gandeam sa il transform intr-o masina normala, sa nu mai fie de politie, dar mai vad eu pe parcurs ca deja am mai multe machete in lucru si nu prea am timp de ele.

gabitzUU 08-03-10 18:45

Re: Machetele mele - VENOX
 
Waw chiar e super tare dacioasa :D Si restul sunt frumoase,dar cea mai tare e asta de militie.Mi-as lua un voucher(dacie) din 86 sa scoata fum en-gross dar sa aiba itp si sa imi pun asta pe bord sa ma opreasca militia =))))

CALIN 79 08-03-10 19:42

Re: Machetele mele - VENOX
 
Foarte tare Militia. Nu cred ca e vreunul pe forum sa n-o vrea. Mi-ar placea tare si mie s-o am.

VENOX 08-03-10 21:50

Re: Machetele mele - VENOX
 
11 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by gabitzUU (Post 3161186)
Waw chiar e super tare dacioasa :D Si restul sunt frumoase,dar cea mai tare e asta de militie.Mi-as lua un voucher(dacie) din 86 sa scoata fum en-gross dar sa aiba itp si sa imi pun asta pe bord sa ma opreasca militia =))))

Quote:

Originally Posted by CALIN 79 (Post 3161512)
Foarte tare Militia. Nu cred ca e vreunul pe forum sa n-o vrea. Mi-ar placea tare si mie s-o am.

Sunt curios care are curajul sa isi ia un Renault 12 1/18 de la Solido sa se apuce sa il faca de militie :lol:

Azi e ultima zi cand mai prezint machete pana sambata, dimineata devreme plec in UK si sper sa ma intorc cu ceva bunatati de pe acolo.

Si daca tot am inceput cu servicii publice, cu servicii publice continui, azi, 2 taxi:

Ford Sierra 2.3 Ghia (1/55) SIKU

Austin FX4 London Taxi (1/58.) China

THUNDER77 08-03-10 22:11

Re: Machetele mele - VENOX
 
Super faine !!! Ma , daca tot pleci , poate gasesti si pentru mine ceva interesant 1/43 si bunicel in bani ;) Vorbesc serios !

VENOX 08-03-10 22:43

Re: Machetele mele - VENOX
 
Eu in principiu in masura in care am timp, ies la cautari prin magazine. Daca aflu ceva iti dau PM si imi spui tu daca te intereseaza sau nu, asta bineinteles daca nu depaseste si bugetul meu :)

THUNDER77 08-03-10 22:53

Re: Machetele mele - VENOX
 
S-a facut ! Mersi frumos ;)

VENOX 15-03-10 23:04

Re: Machetele mele - VENOX
 
5 Attachment(s)
Am revenit din tari straine, din pacate cu mana goala, dar nici o problema ca oricum pe stoc mai sunt destule. :D

Asadar, continuam cu:

1970 Dodge Challenger R/T (1/24) Maisto


All times are GMT +2. The time now is 19:58.

- Copyright 2024 4Tuning