Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Rang Nou Pentru Al3xius (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/1510-rang-al3xius.html)

Al3xius 12-07-04 13:53

Rang Nou Pentru Al3xius
 
sunteti de acord sa-mi faca si mie Zoliat un rang ...ceva legat de banana ? si promiteti ca daca-mi face mie nu ii ziceti sa va faca si voua :lol: ? ...eu am vorbit cu el si ii dau dreptate ..daca imi face mie dupaia or sa mai apara si altii care or sa vrea....

now ... let`s vote !

va multumesc anticipat !

BoSsuL3TZ 12-07-04 14:05

te sustzin.. ! :P ca doar ejti in rolul principal.. BANANA RACING .. BANANA RACER :P etc.. vezi Vali ca i se potriveste mai bine :D :P

COIOTU` JR. 12-07-04 14:13

Sunt de acord...............da` care e faza cu banana.....???????? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :P :P

FiReBuRn 12-07-04 14:15

Da..si eu sunt de acord..dar care-i faza cu banana ? :wink:

Al3xius 12-07-04 14:31

Pai pe 10 la intalnirea 4tuning dupa cursa ne-am dus la snagov la un restaurant ...si acolo pe niste mese erau fructe si eu am pus ochii pe o banana ! :lol: :lol: :lol: si la mesele unde ne-am asezat noi nu erau fructe...si am zis ca eu ma duc sa fur o banana de la aia ...si asa am facut numa` ca m-a prins chelneru si a luat-o inapoi ! :evil: :evil: :evil: vedeti ca sunt filmuletele puse pe-aici : https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...r=asc&start=60

ZoliaT 12-07-04 23:46

nu stiu cine a inchis topic dar daca stau sa ma gandesc a facut bine.

nu pot sa asignez un rang de banana unui user

in schimb vad ca ai doua banane la semnatura

nu iti ajung ?

raspuns pls pe pm


All times are GMT +2. The time now is 23:07.

- Copyright 2026 4Tuning