Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dacia tuning (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning.html)
-   -   Exista oare lume interesata de sistemul audio de pe un Logan Ambition? (https://forum.4tuning.ro/134-dacia-tuning/15094-exista-oare-lume-interesata-sistemul-audio-logan-ambition.html)

B-81-TAB 27-03-06 11:53

Exista oare lume interesata de sistemul audio de pe un Logan Ambition?
 
Mi-am luat si eu acum 4 zile un Logan Ambition. Prmiul lucru pe care l-am facut a fost sa dau afara de pe el toata instalatia audio din dotarea de baza(cd player-ul si cele 4 boxe).

Ideea e ca vreau sa vand vechiul sistem audio dar nu prea am timp sa ma ocup de asta. Este nou-nout cu toate cartile lui tehnice etc. Am vorbit la vreo 3 service-uri auto; poate gasesc ei amatori de asemenea echipament. Totusi nu imi pun mari sperante in ei. :rolleyes2

As vrea sa aud si eu pareri cu cat as putea sa vand cd player-ul impreuna cu cele 4 boxe si daca stiti pe cineva interesat de a achizitiona asa ceva: vecini care au Logan Ambiance (ala fara sistem audio pe el), taximetristi, bunicutze nepasionate de un supersistem audio :lol: etc).

bano 27-03-06 16:26

Re: Exista oare lume interesata de sistemul audio de pe un Logan Ambition?
 
mai mult de 2,5 nu ei pe tot ce ai cas +box asta max

Nass 28-03-06 11:19

Re: Exista oare lume interesata de sistemul audio de pe un Logan Ambition?
 
Mai bine le pastrezi decat sa le vinzi.

B-81-TAB 28-03-06 11:39

Re: Exista oare lume interesata de sistemul audio de pe un Logan Ambition?
 
Totusi as vrea sa le marit pt. ca vine meciul rapid-steaua si as avea nevoie macar de bani de seminte! :D

Le dau si cu 2,5mil numai sa stiu ca scap de ele. Oricum am vazut ca un radiocasetofon se vinde de dacia cu 205 euro daramite un cd-player :rolleyes2

Ma gandeam sa le pastrez si peste vreo 4-5 ani cand o sa vand masina sa le pun inapoi. Cred insa ca o s-o vand mai bine cu GTO-urile (526e si 626e) de la JBL pe care le-am instalat impreuna cu mp3 playerul JVC KD-G421.

200SX 28-03-06 11:57

Re: Exista oare lume interesata de sistemul audio de pe un Logan Ambition?
 
Quote:

Originally Posted by B-81-TAB
Totusi as vrea sa le marit pt. ca vine meciul rapid-steaua si as avea nevoie macar de bani de seminte! :D


50 ron pe CD-player

PS: merge mutat la bazar topicul

MANTUS 28-03-06 16:22

Re: Exista oare lume interesata de sistemul audio de pe un Logan Ambition?
 
fara 2.000.000 cd player-ul nici sa te gandesti sa-l dai ca n-are rost. mai bine le pui inapoi cand vinzi masina. Cand va veni ziua sa dai masina si vrea sa ti-o cumper unu de 40-50 de ani, sa nu crezi ca pe ala il intereseaza ce player ai in masina, asa ca lasa-l pe ala original!!! ;)

B-81-TAB 28-03-06 17:43

Re: Exista oare lume interesata de sistemul audio de pe un Logan Ambition?
 
Asa ma gandeam si eu... daca nu-mi iau banii pe el normal ca n-o sa-l vand pe un pret de nimik! Prefer sa-l tin ca tot o sa prind un vecin care o sa-si ia o versiune fara radio si o sa i-l bag pe gat. :D

FeS 28-03-06 21:55

Re: Exista oare lume interesata de sistemul audio de pe un Logan Ambition?
 
Mari tzepari astia de la Dacia: daca nu vrei cass pe masina nu se poate;defapt nu se poate renunta la nimic din ce are acea versiune si nici nu se poate adauga nimic in plus la o versiune inferioara.

Feryan 05-04-06 11:33

Re: Exista oare lume interesata de sistemul audio de pe un Logan Ambition?
 
Si eu am schimbat audio la a mea si le pastrez pt cand o sa o vand :D

Bogdan_mb 05-04-06 11:55

Re: Exista oare lume interesata de sistemul audio de pe un Logan Ambition?
 
itzi poti faci Home Cinema cu ele prin casa 4,5 ani pana vinzi masina :)))

B-81-TAB 09-04-06 14:26

Re: Exista oare lume interesata de sistemul audio de pe un Logan Ambition?
 
In final l-am vandut pt 3 bulioane la un taximetrist! :lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:59.

- Copyright 2024 4Tuning