Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Freehand - Desene de mana (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana.html)
-   -   Desenele mele - shu.lee (https://forum.4tuning.ro/163-freehand-desene-mana/150859-desenele-mele-shu-lee.html)

shu.lee 06-03-12 09:35

Re: Desenele mele - shu.lee
 
Quote:

Originally Posted by silviun95 (Post 4916207)
Chiar vreau sa-l vad terminat, design-ul agresiv imi place mult. O singura problema am vazut, poate gresesc eu nu stiu sigur..gura din stanga de aerisire cred ca ar fi trebuit sa fie putin lungita spre dreapta, asa nu pare sa fie ales bine centrul, dar dupa cum am zis, s-ar putea sa gresesc. Oricum, spor la lucru, ti-a iesit prea bine pana acum

probabil,cand o sa fac mai curbata partea din fata (ca are dreptate MBA, defapt vazusem si eu da am zis ca poate nu observa nimeni:) ) n-o sa mai para ca e prea spre stanga gura aia de aerisire.

shu.lee 07-03-12 12:20

Re: Desenele mele - shu.lee
 
1 Attachment(s)
Am mai lucrat putin la BMW-ul meu

shu.lee 09-03-12 13:00

Re: Desenele mele - shu.lee
 
1 Attachment(s)
...si inca putin

shu.lee 20-03-12 22:54

Re: Desenele mele - shu.lee
 
1 Attachment(s)
Am terminat (cred) BMW-ul. scuze pentru cvatriplu post.

mba 21-03-12 12:16

Re: Desenele mele - shu.lee
 
foarte bine dar mai adauga detalii... maner, linie usa chiar un numar de inmatriculare, farurile mai in detaliu, prezoane roti, discuri...narile ar arata bine cromate, grila in gurile de aerisire...poate un radiator sa se vada,mie personal mi'ar placea sa aiba o buz mica masina...gen cupra lip, umbra oglinda...poate ceva interior...

arata foarte bine dar esti cam pe jumatate zic eu...deci spor la munca

shu.lee 23-03-12 02:07

Re: Desenele mele - shu.lee
 
1 Attachment(s)
Ceva realizat acum vreo 4 ani la putin timp dupa ce am descoperit Photoshopul. E la rezolutie mica pentru ca n-o mai am pe hard si am descarcat-o de pe un alt site. Sper sa nu se supere nimeni ca am postat un virtual tuning la Freehand design. Logan coupe.

shu.lee 18-07-12 21:36

Re: Desenele mele - shu.lee
 
1 Attachment(s)
Aventador

sYdanyel 18-07-12 21:39

Re: Desenele mele - shu.lee
 
Frumos , bine lucrat ! :D

shu.lee 18-07-12 21:48

Re: Desenele mele - shu.lee
 
Quote:

Originally Posted by sYdanyel (Post 5107310)
Frumos , bine lucrat ! :D

da, merci. n-as putea spune ca nu-mi place ce-a iesit dar aveam asteptari mai mari. trebuie sa inlocuiesc creioanele colorate cu altceva, nu stiu inca ce.

red_fury 18-07-12 22:01

Re: Desenele mele - shu.lee
 
Foarte fumos, imi place si tipa..ti-a iesit foarte real:)

silviun95 19-07-12 11:32

Re: Desenele mele - shu.lee
 
Dat ass :))

Trebuia putin mai mult contrast, dar oricum arata bine!

mnc.risty 19-07-12 11:57

Re: Desenele mele - shu.lee
 
Foarte frumos! Mai da-i contrast, si nu il lasa asa pune-i un decor ca e pacat. Hai, asteptam sal vedem gata.:D

shu.lee 28-07-12 21:31

Re: Desenele mele - shu.lee
 
1 Attachment(s)
Am incropit si un fundal la recomandarea lui cristi. Nu cred ca mai are rost sa precizez ca pe foaie se vede mult mai bine :) (chiar asa e, poza e facuta cu telu)

mnc.risty 29-07-12 10:00

Re: Desenele mele - shu.lee
 
Ehh asa da, altfel e cu fundal! Imi place, bravo!:D

shu.lee 13-10-12 14:17

Re: Desenele mele - shu.lee
 
1 Attachment(s)
Am folosit pt prima oara pix alb si m-a luat putin valul. mi s-a intamplat de multe ori sa stric la final desene la care am muncit mult, asta a scapat fara daune prea mari. Merci Cristi ca mi-ai zis de schema cu fixativul. Acestea fiind spuse, Golf 3 Stance.


All times are GMT +2. The time now is 23:07.

- Copyright 2024 4Tuning