Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Opel (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel.html)
-   -   vopsit jenti (https://forum.4tuning.ro/327-discutii-opel/150622-vopsit-jenti.html)

raducu ion 29-10-09 16:05

vopsit jenti
 
Salut vreau sa ma ajutati si pe mine cu o problema: unde se poate sabla si vopsi jenti aluminiu in Pitesti ? a-s vrea sa fac buza gri si spitele negre ,jentile sunt Rondell de 7,5J /16 si un pret daca se poate , Va salut.:???:


All times are GMT +2. The time now is 06:14.

- Copyright 2026 4Tuning