Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   vand anvelope iarna (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/150579-vand-anvelope-iarna.html)

Armandot 29-10-09 13:11

vand anvelope iarna
 
vand 2 anvelope iarna 185/65/15 Firestone , mai au destul profil, una din ele este oleaca zgariata dar nu scapa aer,zgarietura usoara - 200 lei

si 2 anvelope iarna 195/65/15 Nokian in V - 180 lei sau toate 4 la 330 lei

Armandot 29-10-09 15:12

Re: vand anvelope iarna
 
6 Attachment(s)
si pozele deasupra scrisului Firestone se vede oleaca zgarietura dupa cum am spus nu este nimic adanc,de la o bordura:

Armandot 31-10-09 08:33

Re: vand anvelope iarna
 
up sunt deschis la oferte ca ma incurca anvelopele in boxa...

Armandot 02-11-09 11:01

Re: vand anvelope iarna
 
up negociabil cele de 185 au foarte multa carne pe ele 6-7mm...

teateo 02-11-09 21:16

Re: vand anvelope iarna
 
ce model sunt cele Nokian? DOT ? indicele de greutate? niste poze mai clare se poate? si fara apa pe anvelope :)

Armandot 02-11-09 22:33

Re: vand anvelope iarna
 
dot 2006 parca, nush indecele de greutate o sa ma uit dar daca au rezistat pe o alfa 166 de 2t...le-am sters oleaca de praf de asta erau ude, o sa incerc maine sa le mai fac niste poze

Armandot 04-11-09 09:13

Re: vand anvelope iarna
 
up...nu mai vrea nimeni roti de iarna ieftine?

teateo 04-11-09 11:38

Re: vand anvelope iarna
 
eu inca astept pozele care le-ai promis ...

Armandot 04-11-09 12:33

Re: vand anvelope iarna
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by teateo (Post 2778860)
eu inca astept pozele care le-ai promis ...

uite si pozele, din pacate nu ma ajuta prea mult aparatul,dot is 2002,celelalte sunt 2006,una din ele am vazut ca are un snur.daca te intereseaza iti fac o oferta.

Armandot 06-11-09 17:42

Re: vand anvelope iarna
 
up 1.5 mil cele pe 185/65/15 fiind bune si cu carne multa pe ele !

Armandot 08-11-09 09:42

Re: vand anvelope iarna
 
up...2 mil toate 4...sau 1.4 cele pe 185/65/15...mai au profil mult.

Armandot 10-11-09 08:50

Re: vand anvelope iarna
 
up... 185/65/15 6-7 mm profil ! o sa cautati cand da zapada si nu o sa mai fie asa ieftine.

Armandot 12-11-09 08:52

Re: vand anvelope iarna
 
up...cele de 195 sau dat, au mai ramas 185/65/15

Armandot 15-11-09 10:43

Re: vand anvelope iarna
 
up 1 mil 2 bucati bune !

Armandot 17-11-09 10:45

Re: vand anvelope iarna
 
up !!!!


All times are GMT +2. The time now is 10:42.

- Copyright 2026 4Tuning