Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vand Anvelope din dezmembrari (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/150509-vand-anvelope-dezmembrari.html)

Argentis 29-10-09 07:50

Vand Anvelope din dezmembrari
 
vand anvelope second-hand ,profile f bune.anvelopele sunt de pe masini accidentate si platite de asigurari.in caz de interes se posteaza poza cu profilul.doar marci de calitate.am si RSC-uri.

in principiu am anvelope pe 16(205/55,215/55,225/55) multe dimensiuni pe 17 (225/45,235/45,205/50,225/50,225/55,235/50,25/45/45,245/40,255/40,
235/65,275/55,255/60)

si calitati considerabile la 18.

majoritatea sunt de iarna.

contactul il gasiti pe www.argentis.ro

snake17 29-10-09 21:59

Re: Vand Anvelope din dezmembrari
 
salut!!!
as vrea si eu 4 gume 215/225/45/17 cat mai bune.niste poze sa le vad si un pret ar fi cel mai bine.

Argentis 30-10-09 18:01

Re: Vand Anvelope din dezmembrari
 
215 am pirelli RSC
si 225 sunt de toate.yokohama,pirelli ,michelin,dunlop.maine iti postez poze cu ele.(daca ai vre-o preferinta sa imi spui sa nu fac multe blitz-uri. ;) )

mister zizu 30-10-09 18:06

Re: Vand Anvelope din dezmembrari
 
ce preturi ai la buc?

snake17 30-10-09 18:27

Re: Vand Anvelope din dezmembrari
 
niste preturi asa de criza nu conteaza firma:D

Argentis 30-10-09 18:31

Re: Vand Anvelope din dezmembrari
 
uite cum sta treaba.am preturi relativ mari pt piata second,si nu e un avantaj pt mine sa vand anvelope uzuale pe site,intrucat le vand f bine de aici din depozit,en-detail.(deci nu cautati la mine aceeasi dimensiune pe care ati mai gasit-o,ca sa va dau o alternativa de pret mai buna,intrucat nu veti gasi un pret mai mic la mine)

va rog sa postati aici ,doar in cazul in care ati cautat de ceva timp o dimensiune de anvelopa si nu ati gasit-o.

va dau un ex..un dunlop winter sport,255/40/17 (care e mai putin probabil sa il vand de aici) si pe care il gasiti in magazin cu aprox 1100 lei bucata ,cu uzura de 10% eu il vand cu 350 ron.deci ,explic acum sa nu fie nevoie sa ma blamati la fiecare pret in parte.

Argentis 09-09-11 08:56

Re: Vand Anvelope din dezmembrari
 
rog un moderator sa inchida acest topic.


All times are GMT +2. The time now is 14:46.

- Copyright 2026 4Tuning