![]() |
Vand Anvelope din dezmembrari
vand anvelope second-hand ,profile f bune.anvelopele sunt de pe masini accidentate si platite de asigurari.in caz de interes se posteaza poza cu profilul.doar marci de calitate.am si RSC-uri.
in principiu am anvelope pe 16(205/55,215/55,225/55) multe dimensiuni pe 17 (225/45,235/45,205/50,225/50,225/55,235/50,25/45/45,245/40,255/40, 235/65,275/55,255/60) si calitati considerabile la 18. majoritatea sunt de iarna. contactul il gasiti pe www.argentis.ro |
Re: Vand Anvelope din dezmembrari
salut!!!
as vrea si eu 4 gume 215/225/45/17 cat mai bune.niste poze sa le vad si un pret ar fi cel mai bine. |
Re: Vand Anvelope din dezmembrari
215 am pirelli RSC
si 225 sunt de toate.yokohama,pirelli ,michelin,dunlop.maine iti postez poze cu ele.(daca ai vre-o preferinta sa imi spui sa nu fac multe blitz-uri. ;) ) |
Re: Vand Anvelope din dezmembrari
ce preturi ai la buc?
|
Re: Vand Anvelope din dezmembrari
niste preturi asa de criza nu conteaza firma:D
|
Re: Vand Anvelope din dezmembrari
uite cum sta treaba.am preturi relativ mari pt piata second,si nu e un avantaj pt mine sa vand anvelope uzuale pe site,intrucat le vand f bine de aici din depozit,en-detail.(deci nu cautati la mine aceeasi dimensiune pe care ati mai gasit-o,ca sa va dau o alternativa de pret mai buna,intrucat nu veti gasi un pret mai mic la mine)
va rog sa postati aici ,doar in cazul in care ati cautat de ceva timp o dimensiune de anvelopa si nu ati gasit-o. va dau un ex..un dunlop winter sport,255/40/17 (care e mai putin probabil sa il vand de aici) si pe care il gasiti in magazin cu aprox 1100 lei bucata ,cu uzura de 10% eu il vand cu 350 ron.deci ,explic acum sa nu fie nevoie sa ma blamati la fiecare pret in parte. |
Re: Vand Anvelope din dezmembrari
rog un moderator sa inchida acest topic.
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:46. |
- Copyright 2026 4Tuning