![]() |
O Intrebare...
ziceti`mi ce pot sa fac...am un renault megane classic 1.9 2001... si akm o vreame am pus xenoane pe ea...si am niste probleme cu ele ..cel din stanga cateodata nu se aprinde , iar cateodata mi se sting de tot :| ce pot sa fac.?
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:56. |
- Copyright 2026 4Tuning