Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Renault (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault.html)
-   -   O Intrebare... (https://forum.4tuning.ro/293-discutii-renault/150470-intrebare.html)

ct99teo 28-10-09 22:44

O Intrebare...
 
ziceti`mi ce pot sa fac...am un renault megane classic 1.9 2001... si akm o vreame am pus xenoane pe ea...si am niste probleme cu ele ..cel din stanga cateodata nu se aprinde , iar cateodata mi se sting de tot :| ce pot sa fac.?


All times are GMT +2. The time now is 07:56.

- Copyright 2026 4Tuning