![]() |
Vand Laptop
Laptop Asus X51L-AP156 (pozele sunt de prisos,pe Google Image e plin.Este ca nou,nu am la ce sa fac poze sa se vada vreun defect.Are cateva luni,folosit acasa in loc de PC -nu intens,ca mi-a ajuns pana in gat PC-ul de la munca.S-a folosit numai cu bateria scoasa.Intel Dual Core T3200,Hdd 250Gb,2Gb DDRAM 2,Wireless,Card reader,DVD WR,etc,vezi pe Google tot despre el),bonus geanta de transport si mouse USB Genius (model mic,special de notebook).L-am achizitionat fara SO,a rulat cu Vista o scurta perioada,acum are XP SP3.Am CD-urile cu drivere originale Asus,atat de Vista cat si de XP.
Pret fix : 1700 lei.Transportul se accepta numai prin curierat rapid. |
Re: Vand Laptop
Pun ceva poze sa fie anuntul complet si sa se vada ca nu vorbesc ''din filme''.Incarcatorul era in geanta,a scapat nepozat,dar e cel original-va garantez si arata tot ca nou,in caz de conteaza asta.
http://i33.tinypic.com/2z8x7jb.jpg http://i35.tinypic.com/ebcunc.jpg http://i36.tinypic.com/2v1q7er.jpg http://i33.tinypic.com/2a516vo.jpg http://i38.tinypic.com/2dubfj9.jpg http://i36.tinypic.com/2qcqiqd.jpg http://i35.tinypic.com/2n1hrwx.jpg http://i34.tinypic.com/10hku1h.jpg http://i34.tinypic.com/vovj2x.jpg http://i36.tinypic.com/28qrk7b.jpg |
Re: Vand Laptop
Impecabil.
|
Re: Vand Laptop
Valabil...
|
Re: Vand Laptop
Tel.de contact : 0745 / 675366
|
Re: Vand Laptop
Ca nou
|
Re: Vand Laptop
Ruleaza perfect Vista si XP.
|
Re: Vand Laptop
La bonus mai adaug o camera web,model Toshiba PX1342E-1CAM
|
Re: Vand Laptop
un scuter?
|
Re: Vand Laptop
Imi pare rau,dar nu.
|
Re: Vand Laptop
Laptop Asus X51L-AP156.Este ca nou,nu are niciun defect.Are cateva luni,folosit acasa in loc de PC -nu intens,ca mi-a ajuns pana in gat PC-ul de la munca.S-a folosit numai cu bateria scoasa.Intel Dual Core T3200,Hdd 250Gb,2Gb DDRAM 2,Wireless,Card reader,DVD WR,etc,vezi pe Google tot despre el),bonus geanta de transport,mouse USB Genius (model mic,special de notebook) si camera web,model Toshiba PX1342E-1CAM.L-am achizitionat fara SO,a rulat cu Vista o scurta perioada,acum are XP SP3.Am CD-urile cu drivere originale Asus,atat de Vista cat si de XP.
Pun poze sa fie anuntul complet si sa se vada ca nu vorbesc ''din filme''.Incarcatorul era in geanta,a scapat nepozat,dar e cel original-va garantez si arata tot ca nou,in caz de conteaza asta. http://i33.tinypic.com/2z8x7jb.jpg http://i35.tinypic.com/ebcunc.jpg http://i36.tinypic.com/2v1q7er.jpg http://i33.tinypic.com/2a516vo.jpg http://i38.tinypic.com/2dubfj9.jpg http://i36.tinypic.com/2qcqiqd.jpg http://i35.tinypic.com/2n1hrwx.jpg http://i34.tinypic.com/10hku1h.jpg http://i34.tinypic.com/vovj2x.jpg http://i36.tinypic.com/28qrk7b.jpg Pret fix : 1700 lei.La laptop,transportul se accepta numai prin curierat rapid. Tel : 0745 / 675366 |
Re: Vand Laptop
Valabil
|
Re: Vand Laptop
Inca de vanzare
|
Re: Vand Laptop
Un pic negociabil...sa zic...
|
Re: Vand Laptop
Pret bun pt.un laptop ca nou cu dotari bune si accesorii !
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:16. |
- Copyright 2026 4Tuning