Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/15025-etapa-campionatului-viteza-ko-racing-club-2006-cluj-napoca.html)

Kamicazze 25-03-06 20:39

Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
 
Sambata, 29 Aprilie 2006, (10.00-11.00 concurentii, 12.00 spectatorii) pe Aeroportul International Cluj-Napoca, A.S. KO Racing CLUB, organizeaza prima etapa din cadrul Campionatului De Viteza KO Racing 2006, destinat automobilelor si motocicletelor de serie.

Va asteptam, Suceava!

Vladutzzz_sv 25-03-06 22:04

Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
 
Multumim pentru invitatie. Nu promitem nimic insa vedem cum facem sa fie si suceava prezenta, nu de alta dar trebuie ocupate primele pozitii de cineva :)

Kamicazze 26-03-06 05:11

Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
 
Bun, bun raspuns:) Va asteptam cu bratele deschise!

PoToS 26-03-06 14:07

Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
 
eu ma inscriu:D sa nu`mi ies din mana cu cursele:D;)

SV-05-YBG 28-03-06 08:45

Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
 
Probabil voi veni si eu.

PoToS 28-03-06 19:05

Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
 
apropo de curse.. dc la noi in suceava nu prea sunt doritori de "curse"?:( ar fi mijto si un concurs prin oras...dintr-o parte-n alta a orasului.

Vladutzzz_sv 28-03-06 19:27

Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
 
ar fi misto sa nu mai disc pe forum despre cursele care nu se desfasoara in cadru organizat....iar prin suceava scuza-ma dar e plin de gropi, denivelari si scari ... :)

PoToS 28-03-06 19:31

Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
 
mai ales scari...of`of:(.. am sa tin minte :P si u ar trebuii sa faci la fel:P

Mantus_a 29-03-06 06:42

Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
 
dar deja face nu vezi ca s-o lasat de baut :lol:

PoToS 29-03-06 15:31

Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
 
:P mei mei, dar atunci nu aveam nik la bord:D numa cu motoru` mergeam asa:P

Mantus_a 29-03-06 20:09

Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
 
da nu de tine vorbeam... ci de cine se stie cu musca pe caciula

Nitr0 06-04-06 21:04

Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
 
kamicaze ai imbatranit? :))

PoToS 10-04-06 15:44

Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
 
kamikazee e retras din club..

Kamicazze 20-04-06 23:46

Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
 
1 Attachment(s)
Hei. Hei, nu v-am uitat....suntem ocupati cu organizarea si nu mai prea intram acum pe forum....oricum va asteptam intr-un numar cat mai mare!

MANTUS 21-04-06 17:23

Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
 
Am si eu o intrebare? Unde o sa aiba loc evenimentul? Cumva pe pista Aeroportului? Mersi mult si sper sa fim cat mai multi prezenti!!!


All times are GMT +2. The time now is 14:43.

- Copyright 2026 4Tuning