![]() |
Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
Sambata, 29 Aprilie 2006, (10.00-11.00 concurentii, 12.00 spectatorii) pe Aeroportul International Cluj-Napoca, A.S. KO Racing CLUB, organizeaza prima etapa din cadrul Campionatului De Viteza KO Racing 2006, destinat automobilelor si motocicletelor de serie.
Va asteptam, Suceava! |
Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
Multumim pentru invitatie. Nu promitem nimic insa vedem cum facem sa fie si suceava prezenta, nu de alta dar trebuie ocupate primele pozitii de cineva :)
|
Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
Bun, bun raspuns:) Va asteptam cu bratele deschise!
|
Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
eu ma inscriu:D sa nu`mi ies din mana cu cursele:D;)
|
Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
Probabil voi veni si eu.
|
Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
apropo de curse.. dc la noi in suceava nu prea sunt doritori de "curse"?:( ar fi mijto si un concurs prin oras...dintr-o parte-n alta a orasului.
|
Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
ar fi misto sa nu mai disc pe forum despre cursele care nu se desfasoara in cadru organizat....iar prin suceava scuza-ma dar e plin de gropi, denivelari si scari ... :)
|
Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
mai ales scari...of`of:(.. am sa tin minte :P si u ar trebuii sa faci la fel:P
|
Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
dar deja face nu vezi ca s-o lasat de baut :lol:
|
Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
:P mei mei, dar atunci nu aveam nik la bord:D numa cu motoru` mergeam asa:P
|
Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
da nu de tine vorbeam... ci de cine se stie cu musca pe caciula
|
Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
kamicaze ai imbatranit? :))
|
Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
kamikazee e retras din club..
|
Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
1 Attachment(s)
Hei. Hei, nu v-am uitat....suntem ocupati cu organizarea si nu mai prea intram acum pe forum....oricum va asteptam intr-un numar cat mai mare!
|
Re: Etapa I a Campionatului De Viteza KO Racing CLUB 2006 (Cluj-Napoca)
Am si eu o intrebare? Unde o sa aiba loc evenimentul? Cumva pe pista Aeroportului? Mersi mult si sper sa fim cat mai multi prezenti!!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:43. |
- Copyright 2026 4Tuning