Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Focsani (https://forum.4tuning.ro/610-focsani.html)
-   -   Thread - Cluburi. Ce ziceti? (https://forum.4tuning.ro/610-focsani/150197-thread-cluburi-ziceti.html)

_Cox_ 31-10-09 09:31

Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?
 
off topic as vrea sa intru si eu intr-un club, dar fara frecventa pt. ca nu pot din cauza anilor :((

johnsonxxl 31-10-09 15:54

Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?
 
Quote:

Originally Posted by _Cox_ (Post 2766758)
off topic as vrea sa intru si eu intr-un club, dar fara frecventa pt. ca nu pot din cauza anilor :((

fara suparare..dar cum vrei sa intri intr-un club auto daca nu detii macar permis...?asa sa admiri masinile le poti vedea oricand.. ;) sa nu mi-o iei in nume de rau...bafta

vlad_csl 31-10-09 18:46

Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?
 
INFERNO RULES!!!!!!!!!

_Cox_ 31-10-09 21:06

Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?
 
Quote:

Originally Posted by johnsonxxl (Post 2767550)
fara suparare..dar cum vrei sa intri intr-un club auto daca nu detii macar permis...?asa sa admiri masinile le poti vedea oricand.. ;) sa nu mi-o iei in nume de rau...bafta

Ms. pentru informare,nu am de ce sa o iau in nume de rau.

nutzu4pub 02-11-09 00:23

Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?
 
si daca o sa ai o masina..nu intra intr`un club doar ca sa mai cunosti lume si atata..cum se intampla prin unele cluburi..asa ca..mai bine sa ai o masina modificata...decat sa ai jante, xenon si senzori de parcare..si sa zici ca ai masina modificata pentru club

celino 13-11-09 13:36

Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?
 
Bun , să înțeleg , că pot face parte din clubul - Inferno ?

kata_clv 26-11-09 20:48

Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?
 
Quote:

Originally Posted by celino (Post 2804011)
Bun , să înțeleg , că pot face parte din clubul - Inferno ?

Tre sa ai bmw domnle' :D Glumeam:lol:

celino 28-11-09 02:03

Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?
 
Da vad ca nu imi zice nimeni nimic :) e secret? :P

VN23TDR 04-12-09 11:29

Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?
 
Quote:

Originally Posted by kata_clv (Post 2839546)
Tre sa ai bmw domnle' :D Glumeam:lol:

Ti se pare ca la INFERNO MOTORSPORT sunt doar BMW-uri ? Avem o Toyota Celica si doua VW Golf.

Clubul e deschis oricarui pasionat care are o masina demna de a purta un parasolar si de a ne reprezenta la competitii. Noroc

vn-08-nen 17-12-09 12:23

Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?
 
Nu mai e vorba la Inferno de masini mortoare ? Diesel ? Cum spunea TAZ o data ... daca nu ai peste 100 de caii nu ai ce cauta ?
Oricum nu cred ca e importat cati cp ai ci cum arata masina sa fii pasionat ... Intr-un cuvant " Sa ai cu ce ! "

daffy duck™ 21-12-09 21:05

Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?
 
Quote:

Originally Posted by vn-08-nen (Post 2899683)
Nu mai e vorba la Inferno de masini mortoare ? Diesel ? Cum spunea TAZ o data ... daca nu ai peste 100 de caii nu ai ce cauta ?
Oricum nu cred ca e importat cati cp ai ci cum arata masina sa fii pasionat ... Intr-un cuvant " Sa ai cu ce ! "

In momentul in care doresti sa intri in Inferno MotorSport Romania, primesti un regulament si dupa care zici daca esti ok cu el sau daca ai cum sa respecti acele conditii de acolo! De aceea cazanele noastre sunt numai BMW-uri !!!

Thunder, continua tu te rog....ca esti cel mai activ din partea aia

VN23TDR 22-12-09 00:01

Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?
 
Ce sa mai zic? cum am spus si eu mai sus , si tu , este un club exclusivist.
Cei care ne-am inscris in IMS Focsani eram doar prieteni si ne cunosteam intre noi de multa vreme:hug:. N`am vrut sa bagam chiar pe oricine..(necunoscuti) din mai multe motive de siguranta..de imagine,reputatie samd. Ca s-a nimerit ca toti sa fim pasionati de aceeasi marca de masini...e altceva.
Oricum in tara, in toate filialele predomina bavarezele :D :rockon:

detroit muscle 05-03-11 09:04

Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?
 
vin si eu cu o oferta.multi poate ma vor lua in ras dar e cat se poate de serios.un prieten de-al meu din bucuresti a avut ideea deschiderii unui club.el a zis ca daca tot tinem legatura si ne cunoastem sa facem o filiala si la focsani.site-ul clubului exista de vreo 8 luni insa activitatea in sine este de vre-o luna.cu unii dintre voi am mai discutat chestia asta dar acum fac un apel la ceilalti:vreti sa facem filiala focsani?in bucuresti deja participa la salon cu 4 masini,deci nu e o vrajeala.

club: Street Phantoms
site: http://street-phantoms.ucoz.net

astept raspunsuri si daca se poate fara misto si vrajeala.

jipianu 05-03-11 10:01

Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?
 
detroit muscle ce masina???

detroit muscle 05-03-11 17:39

Re: Thread - Cluburi. Ce ziceti?
 
Quote:

Originally Posted by jipianu (Post 4143856)
detroit muscle ce masina???

? la ce te referi ca nu inteleg?


All times are GMT +2. The time now is 10:50.

- Copyright 2024 4Tuning