![]() |
cum a fost cursa ? cum a fost intrunirea ? poze de la ambele
misto traseul, este? cel mai misto de pana acu. pacat ca cronometrarea e cam ambigua
ZoliaT: 1. fi explicit cu cronometrarea aia . care e nelamurirea ta ? 2. pozele de la etapa le gasiti la adresa https://www.4tuning.ro/new/view_album...re-Galeriafoto |
a fost frumos ... vali, astept(am) cu nerabdare pozele si filmele :twisted:
...am ajuns prea tarziu .. vroiam sa ma inscriu si eu :cry: |
...mie mi-a placut super mult ...si cursele si ce a fost dupa in Snagov...sper sa o repetam curand!! :peace:
...si eu astept pozele si filmele de la cursa si de la Snagov! :D |
alex_maxx, be careful what u are writing...
|
a vrut sa zik ce a fost dupa in snagov, la o terasa... nu precizez nume... dk doare p cineva sa afle 8) ,nui asa garcea?! :)
cursa a fost tare..... super show a facut trabantu!!! da!!! un Trabant!!! caterink... las k vedeti voi poze si filme... |
CMS la snagov a fost o super sursa, o GRAvitate de cursa de bere unii cu alcool unii fara! :) si curse de innot! :) pe gabi l-au atacat rechinii! din lac!
|
rechinii si un crocodil din nil.... al3xius tot avea el ce avea cu o banana :wink: .... zip tot baga in el coca cola.... si multe alte chestii tari!!! :)
aicad.... nu prea e vreme frumoasa?! ce facem?! gabi cu cine e?! Ps: super ***** gabi asta :D |
sa nu uitam cursa de la petrom acolo unde am facut stanga :D trebuie sa aiba cineva poze cred .. eu nu am apucat inca sa ma uit
|
Trecand peste toate de data aceasta nota 10 cu felicitari organizatorilor etapei de indemanare.
Asa sa fie de acum incolo la fiecare etapa si lucrurile or sa evolueze |
:lol:
SpeedeR: eu sunt... p'aici :) Ti-e dor de mine ?!:wink: Vali: care cursa de la Petrom? Cea cu mine, Al3xius, Santos si aicad?! :lol: SpeedeR: m-ai f**e, a?! :P |
Imi pare sincer rau ca n-am putut ajunge deloc...azi-noapte am avut niste chestii de rezolvat si m-am si culcat pe la 4...asa ca m-am trezit pe la 12:30-1:00... :cry: :cry: :( :( Asta e, poate altadata...Bine ca v-ati distrat...
|
unde sa te f*t? in pizd* aia de pe picior?! :D
ce vreme frumoasa d fotbal.... esti la aicad ,huh?! sper k foloseste gel de dus, nu sapun :P aicad, unde stai?! |
Deci.. s-o luam pe rand...
Multumesc bucurestenilor (aicad, TYE, bogdan - Sierra, Vali - ZoliaT, Adi - K_gula, Ionutz - ZIP, etc.) pentru primirea pe care mi-au facut-o (atat mie, cat si celorlalti craioveni care-au venit la cursa) + prelungirea intalnirii, la Snagov. La cursa... mi-a placut. De ce? Pentru ca nu a fost multa lume (nici participanti, nici spectatori) si nu a fost ingramadeala, nu a mai fost haos, s-a putut sta oriunde pe pista, bineinteles, in zonele permise, fara sa fii deranjat de cineva. Masinile... tot RESPECTUL pentru Dan - aicad, dar si pentru SHA, Florica, Edi - Sierra V12, WAY-u' - Astra Coupe Bertone, Bogdan - Sierra \"FUG\", etc. Dupa cursa, am mers la Snagov - cred ca am fost cam 40 de persoane - si-mi pare bine ca am facut baie in Lacul Snagov - desi m-am \"belit\" la picior destul de rau. Multumesc inca odata tuturor care au facut ca sederea mea la Bucuresti sa fie cat mai placuta si, daca am omis pe cineva, imi cer mii de scuze. adicad & Gabi = 10+ :twisted: :peace: |
pai...ne mai vdm asta seara?!
aicad p unde sta?! hai sa iti arat bucurestiu sambata noaptea.... :o :lol: :o :lol: :wink: |
SpeedeR: as merge cu cea mai mare placere, dar deja am promis la cineva ca merg la ea si nici bani nu mai am. Data viitoare :wink:
Alte chestii: in legatura cu cronometrarea - mie mi s-a parut corecta, pentru ca exitau celule de timp si la START si la FINISH. Traseul a fost destul de dificil, dar abordabil, cu o masina in stare buna. A fost abordabil si pentru mine si aicad, care-am mers pe Dacia, dar pentru masini cu pretentii? PS: la Snagov au fost ZoliaT, Gratzian, zip, K_gula, bogdan (Sierra) + soatza + 2 doggi, Edi (Sierra), alexx_maxx, EvlSant0s, Nitr0 (cred), DnI, SHA + Cosmina, etc. Sunt foarte obosit acum... si mi-e greu sa scriu :P |
| All times are GMT +2. The time now is 13:28. |
- Copyright 2026 4Tuning