![]() |
Ford Capri MK I
Vand Ford Capri MK I an 1970,
- motor original V4 - 1.3l, - varianta de echipare XL, a 4-a din 5 (L, X, R, XL, XLR) - bord 6 ceasuri, - antifonata inside & out & portbagaj farurile de Dacia :sad: Are nevoie de reparatii/restaurare dar nu are gauri, flori de rugina, e solida. N-a fost accidentata, adika linia e OK, voi pune mai tarziu poze drept dovada. CIV nou, proprietari = 0, cumparatorul devine primpul owner din Carte :D Pret 850 Euro pot livra prin apropiere, maxim 350-400 km de TM |
Re: Ford Capri MK I
10 Attachment(s)
pozne...:lol: :lol:
|
Re: Ford Capri MK I
of... pana la urma dai capra? :sad:
|
Re: Ford Capri MK I
ti-am explicat..bagat in datorii sa-i fac actele..in final reusit la Severin..cu Politia, RAR-ul..dar bani, transport..etc :(
|
Re: Ford Capri MK I
mai..... nu o vinde.. ca nu te mai intalnesti cu un mk1...
|
Re: Ford Capri MK I
acuma...ce sa fac..stiu, k dupa ea 2 ani am tot umblat pana am gasit-o..dar bani..de unde?? :rolleyes2 :???:
|
Re: Ford Capri MK I
Mai e de actualitate anuntul?
|
Re: Ford Capri MK I
Da :( mai este...
|
Re: Ford Capri MK I
11 Attachment(s)
Extraoptiune :twisted:
ofer si un "pachet Sport" Motor V6 + cutie 4 trepte + evacuari duble stanga/dreapta INOX(fara finala) de pe un Consul la 150Euro - fisele Champion siliconice cumparate din Franta pe comanda(folosite un an) - bujii Champion conform cu specificatiile Ford - delcou schimbat, folosit un an - toate accesoriile pe motor(alternator, electromotor, carburator, filtru aer, elice) Motorul porneste, dar are o bataie constanta, un mecanic mi-a zsi k sunt atchetii, atul k poate cuzinetii la pistonul 1..pe arbore). Indiferent de problema piese pt Ford V6 sunt f ieftine, cred k un set motor era 2 milioane, si restul tot maruntis, oricum pe la 150Euro sunt doar tobele de INOX :rolleyes2 Din pozele cu evacuarile lipseste partial cea din dreapta, care la ora respectiva era picata prin groapa ;) |
Re: Ford Capri MK I
inchideti va rog topicul ;)
|
Re: Ford Capri MK I
este inka 4 sale :wink:
avut probleme cu fostul interesat, si nu rezolvat nimic |
Re: Ford Capri MK I
accept si ceva variante..daca se ofera
|
Re: Ford Capri MK I
iti dau eu LAX-u...:):D
|
Re: Ford Capri MK I
No No....noooo:oops: :twisted:
|
Re: Ford Capri MK I
om te fac:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:56. |
- Copyright 2026 4Tuning