Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Topic numai pt cei sub 18 ani (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/14988-topic-pt-18-ani.html)

Trickz 24-03-06 22:06

Topic numai pt cei sub 18 ani
 
vad ca toti vor sa vorbim despre biciclete trotinete etc
eu nu pot vorbi despre asa ceva deoarece am o reputatie de respectat(da siiigur...). oricum postati orice despre orice fac cei sub 18 ani.....in limita bunului simt,ca io nu stiu NIK altceva...
p.s. cei peste 18 ani,nu postati aici...

George_P. 24-03-06 23:16

Re: Topic numai pt cei sub 18 ani
 
Aveam si eu odata un Mountain Bike jmecher rau........schimbatoare Shimano
Eheeeeee,aveam.......acum se bucura de ea aia care mi-au furat-o din scara:cry: :cry:
Auzi si tu,interfon la scara,lant de tigan cu tot cu lacat de bastan si tot mi-au luat-o:cry:
:cry:

Trickz 25-03-06 11:12

Re: Topic numai pt cei sub 18 ani
 
stiu sentimentul...asa sa dus si a maea...mi'au furat'o cand au venit sa ia gunoiul...tot interfon,etc..au luat'o pe susu si gata

MeHiGH 25-03-06 15:32

Re: Topic numai pt cei sub 18 ani
 
hehe ! am avut si io un jumper ... mijto faza cand au incercat sa mi-o fure...eram la bajchet...si nu mai luasesh bicla dup min si am lasat-o in vestiar ... cand ies de la ducsh ... ia bicla de unde nu'i ... ma imbrac repede si incercau "puradeii" sa faca scheme ! m-am prapadit k vroiau sa faca si ei wheelie... deap...si am fugit dupe ei , i-am prins... da in toamna am vandut-o ...

fiderzen 25-03-06 20:58

Re: Topic numai pt cei sub 18 ani
 
voi stiti cum este sa mergi cu bicicleta fara frane prin bucuresti??? :D....sper sa nu aveti norocul asta....iar faza cu furatu...nimeni nu a incercat sa`mi fure vreodataceva,adik,doar odata din cate stiu eu,in autobuz(137)...au incercat sa`mi fure telefonul ,am simtit o mana pe langa buzunarul meu si i`am zis lu ala cu o fatza sictirita...:Telefonul e in buzunarul celalalt....la prima staie a coborat bulangiu...si mai era cu inca 3 baietii mai mari...aia cred ca erau un fel de ''bodyguarzi''...ma mir ca nu au zis nimic....nici macar ceilalti care erau in autobuz.....nasol in ro,mori pe strada si nu te ajuta nimeni....chiar am vazut o faza deasta...nu are rost sa o explic aici

Trickz 26-03-06 15:24

Re: Topic numai pt cei sub 18 ani
 
dapz...un prieten avea k750i nounoutz...au venit 3 baietzi si i lau taiat de la gat. faza nasoala era ca eram langa 7sau 8 jandarmi care pazeau peco'u din statia de la 16....NIMENI NU SA BAGAT!

EvLSant0S 28-03-06 13:57

Re: Topic numai pt cei sub 18 ani
 
tu n-ai messenger ma ?

movie 28-03-06 20:12

Re: Topic numai pt cei sub 18 ani
 
mah Trickz ce se discuta aici? sau mai bine zis.. forumu NU e mirc!
apropo de ce zice EvLSant0S.. faceti schimb de id-uri , faceti o conferinta si vbiti acolo! PAREREA MEA!

George_P. 28-03-06 23:21

Re: Topic numai pt cei sub 18 ani
 
defapt topicul e facut la caterink din cauza ca Trickz s-a ofticat pe un baiat pe alt topic ca noi astia minorii nu avem de-aface cu absolut nimic in lumea auto.....asa ca s-a gandit sa faca topic despre biciclete daca de altceva nu suntem in stare sa discutam.....:rolleyes2

EvLSant0S 29-03-06 01:10

Re: Topic numai pt cei sub 18 ani
 
daca te oftica unu .... nu faci ce face trickz .... trickz e un copil care... cel putin la faza asta n-a gandit prea mult ...

ascultati-l pe turbo110 si gata.

moderatoru` doarme pe cuvant de nu

Trickz 30-03-06 15:09

Re: Topic numai pt cei sub 18 ani
 
hai man,inkideti topicu ca numi pasa...puteti si sa ma dati afara de pe forum ca sincer NU IMI PASA! deci nici despre biciclete tunate nam voie sa vorbesc??? zimi tu unde am voie sa postez si unde nu!

Trickz 30-03-06 15:13

Re: Topic numai pt cei sub 18 ani
 
p.s. topicul e facut la diverse>tot ce nu poate fi incadrat...astia vorbesc despre manele si eclipse si topicul meu e problema...

EvLSant0S 03-04-06 09:03

Re: Topic numai pt cei sub 18 ani
 
stii care-i treaba ? macar aia vbesc despre ceva...
tu .. chiar nu vbesti despre ... nimic !
asa ca termina-te, nu-ti pasa ?! ... iesi !
we won`t miss u !
pa pa ...

Trickz 03-04-06 18:22

Re: Topic numai pt cei sub 18 ani
 
evlsant0s plz hai sa incheiem subiectul,te rog frumos. ok?

EvLSant0S 03-04-06 19:04

Re: Topic numai pt cei sub 18 ani
 
Sigur, doar .. abtine-te de la asa topicuri , n-ai nimic de demonstrat nimanui


All times are GMT +2. The time now is 22:34.

- Copyright 2026 4Tuning