Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   LEGAL RACING 16 Aprilie Baneasa Bucuresti - Campionatul de Accelerare al Romaniei! (https://forum.4tuning.ro/184-legal-racing-16-aprilie-baneasa-bucuresti-campionatul-accelerare-romaniei.html)
-   -   Castigatorul in grupe se va stabili: (https://forum.4tuning.ro/184-legal-racing-16-aprilie-baneasa-bucuresti-campionatul-accelerare-romaniei/14950-castigatorul-grupe-stabili.html)

Lucian 30-03-06 15:36

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Quote:

Originally Posted by aviator
Nu va fi cursa de 1MAI la Constanta!

NUUU ???!!!

SEBASTIAN 30-03-06 16:24

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
S-a grabit SEI dar premizele cam asa arata.
Mai incercam, dar sa vedem.

SirNenea 03-04-06 22:03

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
pacat ca a fost super anu trecut

B 92 UFO 11-04-06 00:05

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
prin eliminare

-=X-Team=-82-MDN 11-04-06 00:21

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
eliminare ... sistemul piramidal a fost cel mai bun pana acum. eu unu asa zic. eliminare ar fi cel mai indicat si cel mai bun. pana acum a functionat perfect.

pepy 12-04-06 00:39

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
daca ar incepe votul de la 0 acum ca a intzeles lumea ce inseamna pe timp sigur o sa arate foarte diferit.

Lucian 12-04-06 07:56

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Daca ar fi votat doar participantii la curse sigur votul arata altfel .

200SX 13-04-06 07:22

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Cursele se fac/organizeaza poate si pentru spectatori, poate conteaza si cum vor ei sa fie cursele la care se uita .

Lucian 13-04-06 07:27

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Quote:

Originally Posted by 200SX
Cursele se fac/organizeaza poate si pentru spectatori, poate conteaza si cum vor ei sa fie cursele la care se uita .

Pe banii mei ? :shock: Sau ai tai ? Pai ei dau 50.000 vin , se uita si pleaca. Are rost sa-ti spun de costuri la masina ?

AzzKikR 13-04-06 08:31

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Timpi clar,deoarece sita va cerne si destul de devreme vor ramane in concurs cei mai rapizi deci cele mei bine masini.

NeSeCeul 15-04-06 13:43

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Quote:

Originally Posted by Lucian
Varianta pe timpi este fiabila doar in cazul afisarii lor in timp real. Altfel se lasa loc de interpretari si ... in mod cert contestatii . Pana la adoptarea unui astfel de sistem prefer varianta piramidala .

Si eu am votat tot piramidal, si sunt de acord cu varianta gresirii timpilor, deci pana nu va aparea o tabela la sosire cu timpii obtinuti instantaneu vor aparea suspiciuni,si cum spunea si Vec-ul piramidal daca pierzi pierzi pe pielea ta nu pe a unui cititor de timpi care, poate da sau poate nu a scris o zecima de sec. mai mult, greseala este omeneste.

SEBASTIAN 15-04-06 15:02

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Vorbiti in necunostinta de cauza.
Nu greseste nimeni nimic e electronic totul, iese tiparit deja.
Nu va faceti griji ca tocmai corectitudinea e vizata.


In plus va place sau nu dar aici "ciocu mic" nu pentru ca vreau eu, aveti respect pentru ca asa s-a votat.
Majoritatea a votat asa si decizia trebuie respectata, plus ca si in west se cronometreaza chiar de multe ori cei de la start pleaca decalat.
Hai sa fim democratici si sa ne supunem majoritatii!
Nu facem decat atmosfera proasta, asta s-a hotarat astea sunt regulile si gata.
Lobi pentru o forma sau alta se face inainte nu carcoteala dupa ce s-a hotarat.
Sunt scarbit de faptul ca oricum as face mereu sunt uni care comenteaza cate ceva.

ono41 15-04-06 18:01

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Ca sa nu iasa discutii de gen Furaciuni etc... eu zic ca e bine sa se faca prin eliminare, cine pierde, pierde si cu asta basta.
Ne vedem maine.

SEBASTIAN 15-04-06 20:24

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Cand organizezi tu faci cum vrei, eu am facut cum a spus majoritatea.
Asta au gandit, asta au votat, de ce sa ma pis contra vantului.
Iti recomand sa faci lafel.
Eu zic ca e mai spectaculos prin eliminare dar suna mai de graba a cupa decat a campionat si nu pot stabili usor locul 2, 3 si 4.
Ar fi prea coplicat si neclar.
E bine pe timp si din cand in cand trantim cate o cupa prin tara unde facem prin eleiminare si mai rar prin Bucuresti.

Am sa te rog sa eviti cuvantul furaciuni nu stiu cum gandesti tu despre altii si ce respect ai insa eu iti spun clar ca nu s-a furat si nu se va fura niciodata. Indirect tu ne acuzi de ceva ce noi nu facem.
Cred ca meritam mai multa consideratie si respect, mai ales din partea ta.
De furat se fura usor la startul dat la mana sunt zeci de semne pe care le poti face ca unul din concurenti sa plece mai insesizabil mai repede.
Daca tu nu sti Micutzu iti poate spune cum se face!
Timpul e timp si se masoara corect.
Asta nu inseamna ca suntem optuzi si nu suntem deschisi la orice forma.

ono41 15-04-06 23:54

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Hai ma iar mi-ati sters postul? Deci, sebastiane, nu am obligat pe nimmeni sa faca ceea ce am zis, doar mi-am spus punctul meu de vedere si nici nu am zis ca s-a furat vreo data sau ceva de genul asta. faceti cum vreti iar eu ma supun REGULAMENTULUI si fac ceea ce se vrea din partea organizatorului. Nu mai intelege cum vrei tu cuvintele mele si citeste cu atentie ca DOAR am zis nu am dat cu parul.


All times are GMT +2. The time now is 07:19.

- Copyright 2024 4Tuning