Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   LEGAL RACING 16 Aprilie Baneasa Bucuresti - Campionatul de Accelerare al Romaniei! (https://forum.4tuning.ro/184-legal-racing-16-aprilie-baneasa-bucuresti-campionatul-accelerare-romaniei.html)
-   -   Castigatorul in grupe se va stabili: (https://forum.4tuning.ro/184-legal-racing-16-aprilie-baneasa-bucuresti-campionatul-accelerare-romaniei/14950-castigatorul-grupe-stabili.html)

SEBASTIAN 24-03-06 01:20

Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Conform votului s-a ales formula pe grupe si liber la sfarsit in limita timpului.

Lao 24-03-06 08:33

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Am votat după timpul obţinut. ;)

EvLSant0S 24-03-06 08:58

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
pai in conditiile in care aveti cronometrare tare ... dupa timp .. e "visul" fiecarui participant .. sa vada cum e cu timpii , ce timpi scoate cum sta fatza de altii si bla bla bla, daca nu , eliminatoriu e ..... ca pana acum ... ok

ionutdrg 24-03-06 09:32

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Quote:

Originally Posted by EvLSant0S
pai in conditiile in care aveti cronometrare tare ... dupa timp .. e "visul" fiecarui participant .. sa vada cum e cu timpii , ce timpi scoate cum sta fatza de altii si bla bla bla, daca nu , eliminatoriu e ..... ca pana acum ... ok

de acord cu Santos ;)

Morro 24-03-06 09:34

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
timpi clar ... eventual pt spectacol se poate face un fel de finala - cei mai buni 2 timpi la fiecare grupa ... si dupa aia pentru spectacol timpi aproipati din grupe diferite :P

NC 24-03-06 10:25

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
dupa timp... :) parca e o provocare, sa duci masina la puterea maxima,ca sa scoti cel mai bun timp. :D

ZerO_CooL 24-03-06 12:55

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Dupa timp, 2 manse la fiecare grupa, eventual finala in grupa intre primii doi clasati. Acum depinde si de cat permite timpul de desfasurare al cursei...

GolfuletzS 24-03-06 12:59

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
dupa timp... mi se pare.. mai profi... decat... prin eliminare.... dupa cum arata poll`u ... cred ca se va merge pe Timp

pepy 24-03-06 13:55

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
daca e sa fie dupa timpi, obligatoriu finala intre primi 2 clasati

blowwind 24-03-06 15:20

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
parerea mea e ca daca se face dupa timp se pierde din "liniutza" ... adik nimeni n`o sa mai fie interesat sa`si invinga adversarul...totzi vor cauta un timp mai bun...nimeni nu va fi interesat sa ia startul perfect ca sa`si poate invinge adversarul(lucru care ducea la o tensiunea foarte mare si care ajuta la spectacol - starturi gresite...starturi furate...etc..) .... se pierde din show.. :)

parerea mea :P
yo merg pe varianta eliminatorie si timpii sa fie doar asa informativi :)

BASU 24-03-06 15:26

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
dupa timpul obtinut!

X-Ray-Eyes 24-03-06 15:38

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Quote:

Originally Posted by BASU
dupa timpul obtinut!

Subscriu ! :)

SEBASTIAN 24-03-06 15:44

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Timpul conduce!

Lao 24-03-06 16:15

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
Quote:

Originally Posted by blowwind
nimeni nu va fi interesat sa ia startul perfect ca sa`si poate invinge adversarul

Total greşit. Adversarul va fi cronometrul, poate cel mai al dracu adversar al tuturor competiţiilor. Dacă trebuie să scoţi un timp bun tu nu mai pleci tare de pe loc?! :shock:

EvLSant0S 24-03-06 19:29

Re: Castigatorul in grupe se va stabili:
 
cum se va face cronometrarea ?


All times are GMT +2. The time now is 08:22.

- Copyright 2024 4Tuning