Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Citroen (https://forum.4tuning.ro/301-discutii-citroen.html)
-   -   Usergroup (https://forum.4tuning.ro/301-discutii-citroen/149388-usergroup.html)

THUNDER77 23-10-09 08:41

Usergroup
 
De ce nu facem si noi usergroup ? Chiar asa putini posesori de Citro suntem ?

mihaistan 09-11-09 20:38

Re: Usergroup
 
nu e interes :lol: nu cred ca o sa avem asa ceva !

THUNDER77 11-11-09 11:30

Re: Usergroup
 
Pacat.....aproape toti ceilalti au.....:(

VENOX 18-11-09 17:18

Re: Usergroup
 
si eu sunt pentru usergroup!

THUNDER77 19-11-09 14:16

Re: Usergroup
 
Deci pana acum trei...ne mai trebuie vreo 7-8 !!!

aiurica 23-11-09 08:48

Re: Usergroup
 
Quote:

Originally Posted by mihaistan (Post 2793852)
nu e interes :lol: nu cred ca o sa avem asa ceva !

ciudat.....eu am cel putin 100 de useri in messenger posesori de Citroen.
cum nu e interes ????

THUNDER77 23-11-09 11:02

Re: Usergroup
 
Nu stiu....daca sunt de pe forum 4tuning , ia legatura cu ei si hai sa facem si noi un usergroup de prieteni si posesori Citro....Daca il facem , poate stabilim si niste intalniri la o cafea de vorba si un expo cu masinile noastre indiferent de model , an etc. ;)

aiurica 23-11-09 11:58

Re: Usergroup
 
trebuie sa fie neaparat de pe 4tuning?
eu am spus ca sunt posesori de Citroen, cat despre intalniri, noi ne intalnim destul de des sub forma clubc4, neinsemnand ca suntem doar posesori de c4.
Ultima intalnire de acest gen a fost ieri , si prezenti au fost 30 masini Citroen.

VENOX 23-11-09 13:11

Re: Usergroup
 
aiurica, e vorba de usergroup pe 4tuning aici, la care poti sa dai join, dupa care iti apare in stanga sub avatar, asa cum imi apare si mie nissan acum.

aiurica 23-11-09 13:33

Re: Usergroup
 
am inteles acum.
oricum cred ca doritori pot fi.

mihaistan 23-11-09 13:38

Re: Usergroup
 
da cunosc cat de cat membrii .. am facut chiar meeting prin zona .. cu ei .. mai am si cativa clienti tot c4 ... incerc sa`i atrag de partea binelui :D

aiurica 23-11-09 13:50

Re: Usergroup
 
care este partea binelui?:rolleyes2

eu am vrut doar sa spun ca sunt destui membri care ar putea subscrie.

mihaistan 23-11-09 13:58

Re: Usergroup
 
ma refeream de meetinguri citroen , c4 ,multi... ideea e sa ne intalnim sa avem un grup mai mare !

aiurica 23-11-09 14:14

Re: Usergroup
 
pai noi o facem destul de des si destul de numeros.
cred ca stii la ce ma refer....eu nu incerc sa te atrag de partea binelui.
daca vrei esti binevenit oricand, de orice parte ai fi!

mihaistan 23-11-09 15:53

Re: Usergroup
 
era ca o gluma cu partea binelui ... nu ma refer la diferentele care au aparut intre anumiti membrii pe forumurile noastre ... ideea e sa ne cunoastem noi intre noi... pana la urma.. citroen e citroen .. fie ca e c6 c5 c4 sau chiar modele clasice ;) in fine... sa revenim la usergroup ... vom vedea daca se realizeaza !


All times are GMT +2. The time now is 11:39.

- Copyright 2026 4Tuning