Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Cumpar 4 Anvelope Iarna ! (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/149173-cumpar-4-anvelope-iarna.html)

scturoag 21-10-09 21:51

Cumpar 4 Anvelope Iarna !
 
Cumpar 4 anvelope de iarna 215 r17, 225 r17 sau 235 r17 , noi sau uzate maxim 15% !!!

auto_prim 24-10-09 11:37

Re: Cumpar 4 Anvelope Iarna !
 
235.45.17 HANKOOK W300 ,RULATE SUB 1000 KM ,350 /BUC sau 4 PIRELLI RUALE IN JUR 20 DE MII KM ..125 LEI /BUC ..MONTAJ INCLUS ..

scturoag 24-10-09 12:09

Re: Cumpar 4 Anvelope Iarna !
 
Poate ca nu mai inteles.... am spus maxim 15% uzate
daca ai gume maxim 15% uzura... de iarna .. si marimea care am precizat-o in primul post...
Da-mi P.M :)


All times are GMT +2. The time now is 02:35.

- Copyright 2026 4Tuning