![]() |
Cumpar 4 Anvelope Iarna !
Cumpar 4 anvelope de iarna 215 r17, 225 r17 sau 235 r17 , noi sau uzate maxim 15% !!!
|
Re: Cumpar 4 Anvelope Iarna !
235.45.17 HANKOOK W300 ,RULATE SUB 1000 KM ,350 /BUC sau 4 PIRELLI RUALE IN JUR 20 DE MII KM ..125 LEI /BUC ..MONTAJ INCLUS ..
|
Re: Cumpar 4 Anvelope Iarna !
Poate ca nu mai inteles.... am spus maxim 15% uzate
daca ai gume maxim 15% uzura... de iarna .. si marimea care am precizat-o in primul post... Da-mi P.M :) |
| All times are GMT +2. The time now is 02:35. |
- Copyright 2026 4Tuning