Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare.html)
-   -   CUMPAR SCAUNE M3 E36 !!!! (https://forum.4tuning.ro/482-masini-bmw-vanzare/148756-cumpar-scaune-m3-e36.html)

B85KYL 19-10-09 19:15

CUMPAR SCAUNE M3 E36 !!!!
 
cumpar scaune de M3 e36 cele cu tetiera mare

B85KYL 21-10-09 11:50

Re: CUMPAR SCAUNE M3 E36 !!!!
 
[nici o oferta?

BogdanBmw 21-10-09 12:00

Re: CUMPAR SCAUNE M3 E36 !!!!
 
are cineva la 1000 euro
daca esti interesat 0749 621 488

B85KYL 21-10-09 13:13

Re: CUMPAR SCAUNE M3 E36 !!!!
 
Quote:

Originally Posted by BogdanBmw (Post 2738193)
are cineva la 1000 euro
daca esti interesat 0749 621 488

la 1000 de euro este mult prea mult... s-a vandut un interior complet shi alb la 900

BogdanBmw 21-10-09 18:00

Re: CUMPAR SCAUNE M3 E36 !!!!
 
ala e pretul lui
nu e al meu :)

B85KYL 21-10-09 21:18

Re: CUMPAR SCAUNE M3 E36 !!!!
 
Quote:

Originally Posted by BogdanBmw (Post 2739112)
ala e pretul lui
nu e al meu :)

nu este nici o problema , doar ca nu am shi nici nu as da atat pe 2 scaune

georgis74 21-10-09 23:27

Re: CUMPAR SCAUNE M3 E36 !!!!
 
Quote:

Originally Posted by B85KYL (Post 2738358)
la 1000 de euro este mult prea mult... s-a vandut un interior complet shi alb la 900

trebuie sa fi fost nebun cel care a platit 900 de euro pe un interior de m3 ......

LordCaddy 21-10-09 23:31

Re: CUMPAR SCAUNE M3 E36 !!!!
 
Quote:

Originally Posted by georgis74 (Post 2740257)
trebuie sa fi fost nebun cel care a platit 900 de euro pe un interior de m3 ......

daca ai fi vazut interiorul respectiv iti zic eu ca si tu innebuneai...:lol:

georgis74 21-10-09 23:32

Re: CUMPAR SCAUNE M3 E36 !!!!
 
Quote:

Originally Posted by LordCaddy (Post 2740268)
daca ai fi vazut interiorul respectiv iti zic eu ca si tu innebuneai...:lol:

crede ma ca il vad zilnic si nu inebunesc ....pentru ca este al meu ....:lol:

B85KYL 22-10-09 04:21

Re: CUMPAR SCAUNE M3 E36 !!!!
 
Quote:

Originally Posted by georgis74 (Post 2740271)
crede ma ca il vad zilnic si nu inebunesc ....pentru ca este al meu ....:lol:

Felicitari este chiar foarte tare interiorul...
Astept ceva oferte

B85KYL 24-10-09 10:31

Re: CUMPAR SCAUNE M3 E36 !!!!
 
suuuuuuuuus

B85KYL 28-10-09 08:42

Re: CUMPAR SCAUNE M3 E36 !!!!
 
upppppp

dragos1989 29-10-09 00:34

Re: CUMPAR SCAUNE M3 E36 !!!!
 
Daca gasesti ,vreau si eu :))

Bmwaldo 29-10-09 01:03

Re: CUMPAR SCAUNE M3 E36 !!!!
 
vorbim zilele astea daca mai te intereseaza ;)


All times are GMT +2. The time now is 00:02.

- Copyright 2026 4Tuning