Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Drop Top Customs tuneaza Chevrolet Camaro (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/148685-drop-top-customs-tuneaza-chevrolet-camaro.html)

sunblease7 19-10-09 13:47

Drop Top Customs tuneaza Chevrolet Camaro
 
4 Attachment(s)
Drop Top Customs a insfacat un Chevy Camaro obraznic, prospat scapat din fabrica, si l-a dus in atelier pentru o repriza de "corectii". Nimeni nu ar recurge la astfel de modificari daca ar fi vorba de masina proprie. I-a fost retezat, literlmente, plafonul!

Compania de tuning originara din Florida a mai aplicat, insa, aceasta "reteta", iar rezultatele au fost unele dintre cele mai spectaculaose - fiecare masina care a "incaput" pe mana lor s-a tranformat intr-un Cabrio cu soft-top personalizat. Nici chiar Dodge Challenger, Cadillac CTS sau Chrysler 300C nu au scapat de mana tunerilor americani. Dar nu despre asta vrem sa vorbim astazi.

Vedeta sezonului este noul Chevrolet Camaro, bolid care va fi dezvaluit in mod oficial la editia 2010 al Salonului Auto SEMA. Cu siguranta va se va bucura de toata atentia publicului, cu tot procesul de customizare prin care a trecut. Chevy planuia, de fapt, sa produca chiar din fabrica variantele Camaro decapotabile, insa au trecut mai bine de 18 luni de cand General Motors a amanat productia.

Asadar, ca sa-i programezi Camaro-ului tau o ora de "corectii" in atelierul celor de la Drop Top Customs trebuie sa scoti din buzunar nici mai mult, nici mai putin de 18.000 dolari. Si ar trebui sa te grabesti, pentru ca au inceput deja sa preia comenzi.

YGD-sef 19-10-09 14:01

Re: Drop Top Customs tuneaza Chevrolet Camaro
 
Coupe-ul e mult mai frumos !parerea mea ...:confused2

FloweRffs 19-10-09 14:04

Re: Drop Top Customs tuneaza Chevrolet Camaro
 
w o w !

Orllando 19-10-09 14:28

Re: Drop Top Customs tuneaza Chevrolet Camaro
 
tare, eu la-s alege pe cel normal!

jonny rose 19-10-09 14:45

Re: Drop Top Customs tuneaza Chevrolet Camaro
 
astia au ceva cu plafonu masinilor... le place sa mearga cu paru in vant :))

UNLORD 19-10-09 15:25

Re: Drop Top Customs tuneaza Chevrolet Camaro
 
Coupeul ...

ionut_cluj 19-10-09 15:30

Re: Drop Top Customs tuneaza Chevrolet Camaro
 
yes mi lion! decapotabila asa cum trebuie!

marius3030 19-10-09 16:08

Re: Drop Top Customs tuneaza Chevrolet Camaro
 
hmmmmmm.........de 100000 de ori este mai misto coupeul

dmissa 19-10-09 16:38

Re: Drop Top Customs tuneaza Chevrolet Camaro
 
nu-mi place decapotabila la fel de mult ca modelul normal.parca i-au furat farmecul.

Racer_e30 19-10-09 18:46

Re: Drop Top Customs tuneaza Chevrolet Camaro
 
BEEBEE decapotabila tare! imi place ce numai lambo sa aiba ........:evil:

Champion 19-10-09 19:39

Re: Drop Top Customs tuneaza Chevrolet Camaro
 
Arata bine dar tot tractor ramane...pararea mea.Pacat de jantele alea ca arata bestial :)

Geo_DXG 19-10-09 19:41

Re: Drop Top Customs tuneaza Chevrolet Camaro
 
nu suport copertina aia din "panza" , o prefer pe cea metalica, iar coupe-ul pare mult mai agresiv

moartea16 19-10-09 19:58

Re: Drop Top Customs tuneaza Chevrolet Camaro
 
jantele sunt grozave :)
dar n e cine stie ce modificat
se putea mai bine .. mai indraznet

Alex_D12 19-10-09 20:38

Re: Drop Top Customs tuneaza Chevrolet Camaro
 
nu'mi place...... parca varianta normala e cea care e "american muscle"..... asta e ca si cum as taia plafonul la o dacie coupe.... :):D

Tristann 20-10-09 07:55

Re: Drop Top Customs tuneaza Chevrolet Camaro
 
nu este cine stie ce :|


All times are GMT +2. The time now is 15:34.

- Copyright 2024 4Tuning