![]() |
Cumpar BMW e30
Salut....as dori sa achizitionez un e 30 de preferat 2.5(dar sa fie motorul trecut in acte)....si sa nu depaseasca 2500 euro.
multumesc anticipat |
Re: Cumpar BMW e30
topicul se poate inchide....am achizitionat unul...
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:46. |
- Copyright 2026 4Tuning