![]() |
Comenzi USA
Am gasit ceva produse interesante pe unele site'uri din USA , am dat checkout , am selectat tara etc . Acolo imi scriie 1500 USD cu tot cu shipping si livrare in 3 saptamani . Mai trebuie platit ceva pe linga sau cum se procedeaza? Vin in tara , ma contacteaza cineva? Spuneti'mi va rog sa nu platesc si sa ma trrezesc cu surprize . Va multumesc
|
Re: Comenzi USA
Din cate stiu eu se plateste si vama.
|
Re: Comenzi USA
Din state se plateste vama.Cand iti vine coletul te cheama la vama din oras si tre sa platesti sau te intelegi cu cine este acolo.
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:52. |
- Copyright 2026 4Tuning