Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Comenzi USA (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/148240-comenzi-usa.html)

IonutzMFF 16-10-09 15:18

Comenzi USA
 
Am gasit ceva produse interesante pe unele site'uri din USA , am dat checkout , am selectat tara etc . Acolo imi scriie 1500 USD cu tot cu shipping si livrare in 3 saptamani . Mai trebuie platit ceva pe linga sau cum se procedeaza? Vin in tara , ma contacteaza cineva? Spuneti'mi va rog sa nu platesc si sa ma trrezesc cu surprize . Va multumesc

BULLDOG 16-10-09 15:20

Re: Comenzi USA
 
Din cate stiu eu se plateste si vama.

xgeox 20-10-09 13:15

Re: Comenzi USA
 
Din state se plateste vama.Cand iti vine coletul te cheama la vama din oras si tre sa platesti sau te intelegi cu cine este acolo.


All times are GMT +2. The time now is 15:52.

- Copyright 2026 4Tuning