![]() |
vand nokia n70
pret 200 roni
|
Re: vand nokia n70
up!!!!!!!!!
|
Re: vand nokia n70
up!!!!!!!!
|
Re: vand nokia n70
up!!!!!!!!
|
Re: vand nokia n70
up!!!!!!!!
|
Re: vand nokia n70
up!!!!!!!!
|
Re: vand nokia n70
Poze.:shock:
|
Re: vand nokia n70
up!!!!!!!
|
Re: vand nokia n70
130 roni telefon super bun camera, card, liber in toate retelele. singura problema nu se mai aude dif sa dislipit un fir in rest super bun
|
Re: vand nokia n70
up!!!!!!!!
|
Re: vand nokia n70
up!!!!!!!
|
Re: vand nokia n70
up!!!!!!!!!
|
Re: vand nokia n70
poze?!
|
Re: vand nokia n70
cauti pe net si o sa vezi cum arata un n70. si la 130 roni este destul de bun si am scris ce problema are
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:50. |
- Copyright 2026 4Tuning