Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Oltcit (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit.html)
-   -   Cele mai importante Oltcit-uri (https://forum.4tuning.ro/119-masina-mea-oltcit/147850-importante-oltcit-uri.html)

mantris28 11-10-11 14:32

Re: Cele mai importante Oltcit-uri
 
4 Attachment(s)
oltcit din 82 inmatriculat in 83 al 2 lea propietar






DB-02-SPR

darck_angel64 12-10-11 13:04

Re: Cele mai importante Oltcit-uri
 
superb si bine ingrijit...

Crysty95 12-10-11 18:54

Re: Cele mai importante Oltcit-uri
 
Foarte rare cele cu interior verde, la mine in oras doar unul are interior verde si sunt 15 in oras

alxxdarkot20all 12-10-11 20:28

Re: Cele mai importante Oltcit-uri
 
felicitari felicitari felicitari ; ai grija de el

b01uxd 12-10-11 23:13

Re: Cele mai importante Oltcit-uri
 
ce il face sa fie asa important? starea buna in care se afla(cu rugina pe aripa spate, bordul crapat si nici presurile de la roti nu sunt originale),interiorul verde, sau faptul ca este complet stock cu nici un fel de urma de modificare?(dar macar are 4 pistoane nu ca unele skode cu 3)
p.s. vad ca unii chiar nu inteleg numele forumului

Crysty95 13-10-11 13:06

Re: Cele mai importante Oltcit-uri
 
este important deoarece nu gasesti la fiecare colt de strada masina ca asta

alxxdarkot20all 13-10-11 18:36

Re: Cele mai importante Oltcit-uri
 
daca te uiti la anul fabricatiei si starea ei.... adevarat ca poate nu e locul lui pe aici , dar a supravietuit bine, e cat de cat important

lancer 15-10-11 14:03

Re: Cele mai importante Oltcit-uri
 
lasa bre ca nu prea mai gasesti la colt de strada oltcituri in general ... si oricum in alta ordine de idei oltciturile importante se cam stiu (cele care au facut istorie) ...sunt cateva de raliu care au scris cate ceva ..si mai sunt inca vreo 2-3 care au facut ceva si au castigat la capitolul tuning ...asta de ne rezervam strict la partea de cupe si participari la diverse evenimente... in rest ca mai sunt multe altele cu modificari ...si exterior si interior si motor ..asta e alta mancare de peste... ca nu au participat la evenimente ...asta a fost optiunea proprietarilor.. ce e imbucurator ca inca mai apare cate unul care ar putea sa faca cate ceva chiar si in 2011...

mantris28 14-11-11 12:05

Re: Cele mai importante Oltcit-uri
 
Quote:

Originally Posted by lancer (Post 4646617)
lasa bre ca nu prea mai gasesti la colt de strada oltcituri in general ... si oricum in alta ordine de idei oltciturile importante se cam stiu (cele care au facut istorie) ...sunt cateva de raliu care au scris cate ceva ..si mai sunt inca vreo 2-3 care au facut ceva si au castigat la capitolul tuning ...asta de ne rezervam strict la partea de cupe si participari la diverse evenimente... in rest ca mai sunt multe altele cu modificari ...si exterior si interior si motor ..asta e alta mancare de peste... ca nu au participat la evenimente ...asta a fost optiunea proprietarilor.. ce e imbucurator ca inca mai apare cate unul care ar putea sa faca cate ceva chiar si in 2011...


Mesi Mersi este frumos intradevar dar si ingrijit am avut grija si mai am dar si ea are grija de de ochii din cap de mine o iubesc enorm

julaikos 20-11-11 17:55

Re: Cele mai importante Oltcit-uri
 
Desi mi-e greu sa spun dar cam orice oltcit care mai merge pe strazile patriei este unul important ,din motive obiective desigur :lol:


All times are GMT +2. The time now is 08:25.

- Copyright 2024 4Tuning