Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   VAND IBM THINKPAD 600E (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/147244-vand-ibm-thinkpad-600e.html)

dydysoft 10-10-09 17:13

VAND IBM THINKPAD 600E
 
3 Attachment(s)
Vand Laptop, model IBM Thinkpad 600E, in stare buna de functionare, momentan este instalat XP si face fata.

are procesor de 363 MHZ, 160 MB RAM, DVD-ROM, MODEM, USB, iesire video VGA, S-VIDEO, port Mouse, Port infrarosu, Port floppy extern, Port PCMA, etc.

laptopul se vinde impreuna cu: acumulator ce se monteaza in locul dvd-ului, alimentator 220 v, usb adaptor wlan (wireless), card retea, floppy extern, imprimanta laptop Canon cu port infrarosu, geanta laptop.

Pretul este de 500 lei, la pachet toate componentele.

Se poate vinde si fara wireless usb si imprimanta, la pretul de 450 lei.

Prefer sa il vand in Sibiu, pentru a putea face proba la potentialul client, sa nu fie discutii ulterioare.

In alte orase, prefer plata in avans, pentru a evita plata transportului fara ridicarea coletului.

Pentru mai multe poze sau detalii, folositi messenger: dydysoft

Accept si unele schimburi, de preferat cu cei din Sibiu.

Bafta la cumparaturi.

dydysoft 12-10-09 15:45

Re: VAND IBM THINKPAD 600E
 
negociabil, schimburi, pe internet merge super, am testat Delta Force 2 si merge.

dydysoft 14-10-09 18:39

Re: VAND IBM THINKPAD 600E
 
400 lei, urgent, pret valabil pana sambata.

dydysoft 16-10-09 14:36

Re: VAND IBM THINKPAD 600E
 
valabil, negociabil, accept diverse schimburi...

dydysoft 18-10-09 13:50

Re: VAND IBM THINKPAD 600E
 
anunt valabil!

dydysoft 20-10-09 11:29

Re: VAND IBM THINKPAD 600E
 
inca valabil, 400 lei, putin negociabil, stare perfecta de functionare.

dydysoft 22-10-09 13:18

Re: VAND IBM THINKPAD 600E
 
sau schimb cu XBOX, PS2, alte console....

dydysoft 26-10-09 13:13

Re: VAND IBM THINKPAD 600E
 
anunt valabil, in continuare accept schimb cu diverse console de jocuri.

Daniel_Toa 31-10-09 18:37

Re: VAND IBM THINKPAD 600E
 
Daca mai lasi din pret, ma tenteaza achizitionarea lui .

dydysoft 01-11-09 11:12

Re: VAND IBM THINKPAD 600E
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_Toa (Post 2767995)
Daca mai lasi din pret, ma tenteaza achizitionarea lui .

ce sa mai las, numai imprimanta o gasesti pe net la 300 lei...

daca tu crezi ca 400 lei este un pret mare la tot pachetul... esti liber sa cauti in alta parte.

mersi oricum de oferta.


OT.
inca valabil anuntul, vand sau schimb cu consola de jocuri!

o poza cu imprimanta, am uitat sa pun si aici...

Daniel_Toa 02-11-09 07:39

Re: VAND IBM THINKPAD 600E
 
Doar laptopul si incarcatorul ma intereseaza atat .

dydysoft 05-11-09 11:02

Re: VAND IBM THINKPAD 600E
 
Quote:

Originally Posted by Daniel_Toa (Post 2771827)
Doar laptopul si incarcatorul ma intereseaza atat .

te inteleg, dar nu voi avea ce face cu restul...

iti dau laptopul + incarcator la 350 lei, sau tot pachetul la 400 lei .
bafta.

Daniel_Toa 05-11-09 12:35

Re: VAND IBM THINKPAD 600E
 
:D nici eu nu am ce face cu restul :) Chiar as dori sa il achizitionez doar daca mai lasi din pret . Platesc eu transportul de la tine la mine . Lasa-mi te rog un PM cu un pret final pentru el .

dydysoft 05-11-09 13:44

Re: VAND IBM THINKPAD 600E
 
inca nu am vazut pe nicaieri, acelasi produs, mai ieftin decat vand eu, ca atare nu vad nici un motiv sa il dau gratis!
prefer sa ma folosesc de el in continuare.
bafta.

dydysoft 09-11-09 13:07

Re: VAND IBM THINKPAD 600E
 
Vandut, se poate inchide thead-ul, multumesc.


All times are GMT +2. The time now is 13:43.

- Copyright 2026 4Tuning